Подати заяву для вступу

Роменське ВПУ відвідало древнє місто Путивль

Колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» залюбки продовжує гарну традицію – разом пізнавати визначні місця Сумщини, відвідуючи цікаві та захоплюючі екскурсії по містам і селам Слобожанщини.

Цього разу Роменське ВПУ побувало в місті Путивль, яке було оспіваний ще у видатному літературному пам’ятнику - «Слові о полку Ігоревім». На початку XVII в. поблизу Путивля проходив кордон між Російською державою та Річчю Посполитою. А під час Великої Вітчизняної війни Путивльщина стала колискою партизанського руху на Україні. Нині Путивль - це районний центр Сумської області, де гарно розвинута харчова промисловість та туристична галузь.

У ході екскурсії дружня родина Роменського ВПУ відвідала Софроніївський чоловічий монастир, оглянувши печерний комплекс монастиря, підземні келії та підземну печерну церкву, і Свято-Молчанський жіночий монастир - унікальну пам’ятку старовинної архітектури, відновлення якої нині здійснюється зусиллями черниць та небайдужих людей.

Під час поїздки колектив навчального закладу не тільки дізнався багато цікавого про історію і духовне життя Путивля та його околиць, але і насолодився надзвичайною красою древнього міста, монастирів і природою Спадщанського лісу.

Фото 1. 04.08.2014
Фото 2. 04.08.2014
Фото 3. 04.08.2014
На фото: колектив ДПТНЗ "Роменське ВПУ" під час екскурсії до м. Путивль