Подати заяву для вступу

Приймальна комісія Роменського ВПУ продовжує свою роботу

Продовжує роботу приймальна комісія ДПТНЗ «Роменське ВПУ», де кожен бажаючий вступити до навчального закладу має змогу подати всі необхідні документи та більше дізнатися про обрану професію.

Фото 1. 02.08.2014
На фото: під час прийому документів у приймальній комісії Роменського ВПУ

Ознайомитися з правилами прийому, переліком професій, документів, які необхідно подати для вступу можна, оглянувши стенд «Інформаційний куточок абітурієнта», розміщений у приймальній комісії. Детальніше про кожну професію, з якої ведеться підготовка в училищі, можна прочитати в спеціально створених інформаційних папках.

Фото 2. 02.08.2014
Фото 3. 02.08.2014
На фото: у приймальній комісії навчального закладу абітурієнтам та їх батькам залюбки розкажуть про професії, з яких ведеться підготовка в Роменському ВПУ, та допоможуть заповнити всі необхідні документи

Секретар приймальної комісії завжди допоможе заповнити всі необхідні документи, проведе бесіду із вступниками та їх батьками з питань вибору професії, умов навчання тощо.

Працює приймальна комісія ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 год., обідня перерва з 12-00 до 13-00 год.

Нагадуємо, що Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» продовжує набір учнів на підготовку фахівців за такими професіями:

- на основі базової загальної середньої освіти (9 класів): слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник; муляр, штукатур, лицювальник-плиточник; кухар, кондитер; продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів; кравець, закрійник.

- на базі повної загальної середньої освіти (11 класів): електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів; кухар; монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування; кравець, закрійник.

Навчання здійснюється за кошти держбюджету. Вступ без сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання. Після 3-х років навчання видається атестат про повну загальну середню освіту та диплом кваліфікованого робітника.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Роменського вищого професійного училища!

Ми чекаємо Вас за адресою: 42000, Сумська обл., м. Ромни, вул. Коржівська, 44.

Контактні телефони: (05448) 2-10-28, 2-11-94, 2-23-76.

Факс: (05448) 2-10-28

E-mail: [email protected]

Website: http://romnyvpu.com.ua/