Подати заяву для вступу

Працюємо і відпочиваємо разом!

Щороку влітку педагогічний колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відвідує різноманітні дивовижні місця країни, їздить на екскурсії, вивчаючи світ навколо і знайомлячись з пам’ятками історії та культури. Такі поїздки вже стали традицією. Протягом останніх двох років училищна родина побувала на Чернігівщині, відвідала Сорочинську ярмарку, національний історико-краєзнавчий заповідник «Качанівка» та історичну пам’ятку - гетьманську столицю м. Батурин.

Цього року колектив навчального закладу пізнавав Роменщину, відвідавши мальовничу природу села Плавинище. Веселі ігри, спортивні змагання, прогулянки на природі та, звичайно, смачнюща польова каша – все це чатувало на дружній колектив Роменського ВПУ, який вкотре весело, пізнавально та з користю для здоров’я провів час.

Цінуючи національні традиції та щиро переживаючи за життя наших співвітчизників на сході країни, педагогічним колективом ДПТНЗ «Роменське ВПУ», під звуки Гімну, було піднято Державний прапор.

Фото 1. 07.07.2014
Фото на згадку. Педагогічний колектив ДПТНЗ "Роменське ВПУ" під час підняття Державного прапору України та відпочинку в с. Плавинище.