Подати заяву для вступу

Роменське ВПУ взяло участь у відзначенні 18-ї річниці Конституції України

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне майбутнє. До їх числа, безсумнівно, відноситься День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня. У цей день ми віддаємо данину поваги символам держави, що пройшли довгий героїчний шлях. І сьогодні, мріючи зробити своє життя кращим, українці активно пропонують свої зміни до основних положень Головного закону країни – Конституції.

Державне свято – день прийняття Конституції України – відзначали роменці та вся українська громада 28 червня.

З нагоди 18-ої річниці Конституції України, громада Роменщини зібралася у підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку, де відбувся урочистий мітинг, в якому взяли участь міська та районна влада, представники громадських організацій та політичних партій, керівники та працівники установ, підприємств, організацій, молодь міста й району.

Фото 1. 30.06.2014
На фото: громада Роменщини зібралася у пам`ятника Т. Г. Шевченка
Фото 2. 30.06.2014
На фото: віддати данину поваги символам держави прийшли також учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ "Роменське ВПУ"

Участь у мітингу також взяли педагогічний та учнівський колективи Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське Вище професійне училище», які поклали квіти до пам’ятника. Синьо-жовті вінки пошани лягли й до меморіальних споруд Богдану Хмельницькому та Петру Калнишевському. Хвилиною мовчання були вшановані цього дня загиблі під час військових дій на сході країни.

Фото 3. 30.06.2014
Фото 4. 30.06.2014
На фото: традиційно під час мітингу вручили паспорти громадянина України юнакам та дівчатам, яким виповнилося 16 років напередодні Дня Контитуції
Фото 5. 30.06.2014
На фото: до підніжжя пам`ятника лягли сотні квітів та вінків
Фото 6. 30.06.2014
Фото 7. 30.06.2014
Фото на згадку. Участь у мітингу, присвяченому 18-ій річниці Конституції України