Подати заяву для вступу

За знаннями – до Роменського ВПУ

Активно нині працює приймальна комісія ДПТНЗ «Роменське ВПУ», де кожен бажаючий вступити до навчального закладу має змогу подати всі необхідні документи та більше дізнатися про обрану професію.

У приймальній комісії розміщений стенд «Інформаційний куточок абітурієнта», де вступники та їхні батьки можуть ознайомитися з правилами прийому, переліком професій, документів, які необхідно подати для вступу. Викладачами училища створені інформаційні папки з кожної професії, які дають змогу абітурієнтам більш детальніше ознайомитися з тією чи іншою професією. Секретар приймальної комісії проводить бесіди із вступниками з питань вибору професії, умов навчання.

Фото 2. 28.06.2014
На фото: з правилами прийому, переліком професій, документів, які необхідно подати для вступу можна ознайомитися на стенді «Інформаційний куточок абітурієнта»

Ознайомитися з досягненнями Роменського ВПУ можна, переглянувши виставку творчих робіт учнів. Грамоти, дипломи та подяки, які учнівський та педагогічний колективи навчального закладу отримали у процесі навчального, виховного, виробничого, громадського та спортивного життя училища також посіли своє почесне місце в приймальній комісії на «стіні досягнень».

Фото 1. 28.06.2014
На фото: у приймальній комісії можна дізнатися про всі конкурси та змагання, в яких брали участь учнівський та педагогічний колективи, рівень яких був високо оцінений

Для комплектування училища залучені всі працівники. Для них створено куточок профорієнтатора, де можна ознайомитися з маршрутами, взяти профорієнтаційні матеріали. Для координування профорієнтаційної роботи кожного місяця проводяться наради з профорієнтації, де працівники училища доповідають про свою роботу, діляться проблемами та успіхами.

Приймальна комісія забезпечена комп’ютерною технікою, сейфом для зберігання документів. Вступники мають змогу сфотографуватися, зробити копії документів.

Фото 3. 28.06.2014
На фото: творчі вироби учнів Роменського ВПУ привертають увагу всіх гостей навчального закладу
Фото 4. 28.06.2014
На фото: секретар приймальної комісії відповість на всі питання та допоможе оформити документи для вступу
Фото 5. 28.06.2014
На фото: інформаційні папки дають детальну інформацію про всі професії, з яких здійснюється підготовка в Роменського ВПУ

Працює приймальна комісія з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 год., обідня перерва з 12-00 до 13-00 год.

Нагадуємо, що Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» продовжує набір учнів на підготовку фахівців за такими професіями:

- на основі базової загальної середньої освіти (9 класів): слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник; муляр, штукатур, лицювальник-плиточник; кухар, кондитер; продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів; кравець, закрійник.

- на базі повної загальної середньої освіти (11 класів): електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів; кухар; монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування; кравець, закрійник.

Навчання здійснюється за кошти держбюджету. Вступ без сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання. Після 3-х років навчання видається атестат про повну загальну середню освіту та диплом кваліфікованого робітника.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Роменського вищого професійного училища!

Ми чекаємо Вас за адресою: 42000, Сумська обл., м. Ромни, вул. Коржівська, 44.

Контактні телефони: (05448) 2-10-28, 2-11-94, 2-23-76.

Факс: (05448) 2-10-28

E-mail: [email protected]

Website: http://romnyvpu.com.ua/