Подати заяву для вступу

Втрачаємо кращих…

Коли людина йде в інший світ - це велика втрата для родини та близьких. Проте часто Бог забирає тих, без кого важко уявити подальше життя цілої організації, трудового колективу, міста. ДПТНЗ «Роменське ВПУ» втратило досвідченого виробничника, організатора та управлінця Мірошніченка Федора Борисовича. По закінченню навчання в Роменському сільськогосподарському технікумі та служби в армії він прийшов працювати майстром виробничого навчання в ТУ2. За 30 років відданої праці в училищі Федір Борисович пройшов шлях від простого майстра до заступника директора з навчально-виробничої роботи. Цю посаду він займав останні 14 років.

Завдяки наполегливості Мірошніченка Ф.Б. в училищі створені та діють сучасні виробничі майстерні електрогазозварників, кухарів-кондитерів та кравців. Керівники підприємств міста та області знали Федора Борисовича як людину, що укладала договори з установами та приватними фірмами на виготовлення продукції в майстернях та проходження виробничої практики майбутніми робітниками. Його діловитість та підприємницький талант сприяли зміцненню та вдосконаленню матеріально-технічної бази Роменського ВПУ. Мірошніченко Ф.Б. користувався заслуженим авторитетом серед працівників училища, неодноразово обирався головою профспілкового комітету.

Колеги пам`ятатимуть його як турботливого посадовця, небайдужу людину, товариського та життєрадісного чоловіка.

Розділяючи біль утрати з родиною Мірошніченка Ф.Б. колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» схиляється в жалобі перед світлою пам`яттю дорогого нам наставника, колеги і друга.

Фото 1. 23.06.2014
Пам`ятаємо. Сумуємо.