Подати заяву для вступу

Знай наших

15 травня у Національному академічному драматичному театрі імені І.Франка у м. Києві відбулася урочиста церемонія закриття XIV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика. Уже стало доброю традицією – зустрічі саме в цій залі переможців і призерів турніру, вчителів, меценатів, політичних, культурних і громадських діячів, митців. І яскрава мистецька програма, де відкривають себе столиці юні таланти.

Цьогоріч учениця групи М-1а Роменського вищого професійного училища Продченко Наталія також стала призером даного конкурсу і була запрошена на урочисту церемонію відкриття разом із викладачем української мови Яцменко С.М. та директором навчального закладу Помараном П.І. Слід зазначити, що Наталя – єдина представниця ПТНЗ Сумської області.

За роки проведення конкурсу він став помітною подією загальноукраїнського масштабу. Обдаровану молодь особисто вітали Юлія Тимошенко, І. Геращенко, О. Тягнибок. Приємно було бачити в залі ще багато відомих політичних і громадських діячів. Основною думкою майже всіх виступів було: повага до державної мови, знання її ознака цивізованості індивіда кожного суспільства. Патріотизм, національна стурбованість – два духовні крила сучасного українця.

Найкращі учні отримали заслужені грошові премії від меценатів, політичних діячів, корисні бібліотечки від ліги українських меценатів та київських видавництв.

Яскравими художніми номерами вітали присутніх: вокальний ансамбль «Калинонька» (м. Бровари), ансамбль школи хореографічного мистецтва «Сонечко» (м. Житомир). Глядачів глибоко вразила хореографічна композиція «Небесна сотня», виконання якої нагадало про неспокійний і надзвичайно складний час в Україні.

По закінченню церемонії Наталія Продченко дала інтерв’ю журналістам газети «Урядовий кур’єр», мала особисту зустріч з письменницею В. Козак.

Вдивляючись у променисті очі дітей – учасників конкурсу, слухаючи їхні чисті голоси – спадає думка про безсмертя рідного слова, про відроджувану духовну силу України.

Ми вітаємо Наталію, вчителів, батьків із цим високим визнанням. Дякуємо їм за їхню невтомну і віддану працю та любов до рідного слова. Бережімо і плекаймо рідну мову, шануймо її і пишаймося нею.

Фото 1. 16.05.2014
На фото: директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павло Помаран, викладач української мови та літератури Світлана Яцменко та призерка Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика Наталія Продченко