Подати заяву для вступу

Оголошено результати загальноучилищного конкурсу «Мій найкращий урок»

Дружня училищна родина, як завжди, щовівторка, зібралася 13 травня на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ», аби обговорити актуальні питання життєдіяльності навчального закладу та окреслити завдання на найближчий час.

Фото 1. 13.05.2014
Фото 2. 13.05.2014
На фото: учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ у ході загальноучилищної лінійки

Цього разу головним є підготовка до державної підсумкової атестації, написання контрольних робіт, здача екзаменів, а також відвідування учнями уроків. Серйозно підійти до питання успішного закінчення навчального року – саме на цьому наголосив, звертаючись до учнівського колективу, директор Роменського ВПУ Павло Помаран.

Фото 3. 13.05.2014
На фото: директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павло Помаран звернув увагу на питання відвідування учнями занять

Заступник директора Тетяна Рукавичка оголосила результати загальноучилищного конкурсу «Мій найкращий урок», який нещодавно проходив в навчальному закладі серед викладачів та майстрів виробничого навчання. Отже, кращим став, зайнявши І місце – майстер виробничого навчання Товстоп`ят Олексій Іванович, ІІ місце зайняла молодий викладач – Мартинішина Юлія Юріївна, а ІІІ місце отримала викладач Новак Олександра Іванівна. Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо їм подальших успіхів у професійній та творчій роботі.

Фото 4. 13.05.2014
На фото: заступник директора Тетяна Рукавичка оголосила результати загальноучилищного конкурсу "Мій найкращий урок" та привітала призерів з перемогою
Фото 5. 13.05.2014
На фото: побажання подальших успіхів та грамоту за зайняте почесне І місце отримав майстер в/н Товcтоп`ят Олексій Іванович
Фото 6. 13.05.2014
На фото: викладач Новак Олександра Іванівна під час вручення грамоти за зайняте ІІІ місце у загальноучилищному конкурсі