Подати заяву для вступу

Давно закінчилася війна…

Давно закінчилася війна.

Давно з війни прийшли солдати,

І на грудях їх ордена

Горять, як пам’ятні дати.

Вам усім, хто виніс ту війну -

В тилу, іль на полях битв -

Приніс переможну весну -

Уклін і пам’ять поколінь.

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день назавжди залишиться для нас затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Багато часу минуло з тих пір, як завершилась найстрашніша та найжорстокіша війна за визволення нашої Батьківщини від німецько-фашистських загарбників. І, на жаль, з кожним роком нас покидають ті, які мужньо та хоробро боронили нашу землю від ворогів, ризикували своїм життям заради безхмарного майбутнього прийдешніх поколінь. Але б скільки років не пройшло, наш святий обов’язок знати і пам’ятати сторінки нашої минувшини, пам’ятати якою величезною ціною дісталася українському народу перемога над ворогом. Особливо в сьогоднішні дні, коли молоді вже не потрібно пояснювати такі поняття як революція, воєнні дії, тероризм… Деякі з нас вже сьогодні на власні очі бачили криваві сутички, на собі відчули невимовний і непоправний біль втрати своїх знайомих, близьких.

Згадати тих, хто пройшов крізь пекло канонади знарядь, кому вдалося вижити та відбудувати розгромлені міста й селища, тих, хто з думкою про своїх дітей, дружин та матерів поліг в бою, та зрозуміти, чому через 69 років з дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні наша країна перестала насолоджуватися мирним і спокійним життям, зібралися на подвір’ї Роменського ВПУ біля пам’ятника загиблим солдатам учнівський та педагогічний колективи училища, представники виконавчого комітету Роменської міської ради, працівники установ, організацій, та звичайно, ветерани, яким низько і вклонилися всі присутні.

Фото 1. 10.05.2014
Фото 3. 10.05.2014
Фото 2. 10.05.2014
Фото 4. 10.05.2014
На фото: у ході урочистої лінійки, присвяченої відзначенню Дня Перемоги

Вкотре зі сльозами на очах всі згадали важкі й трагічні роки війни, суворі криваві дні та героїчні подвиги, безмірні страждання солдат і мужність народу.

Фото 5. 10.05.2014
На фото: слова глибокої вдячності та шани звучали в цей день на адресу ветеранів Великої Вітчизняної війни

Зі словами настанови пам’ятати страшне лихоліття війни та тих, хто поклав своє життя на вівтар перемоги звернувся до учасників урочистої лінійки ветеран Великої Вітчизняної війни Ласкавий Олександр Олександрович.

Фото 6. 10.05.2014
На фото: до молодого покоління звернувся ветеран Великої Вітчизняної війни Ласкавий Олександр Олександрович

Світлу пам’ять тих, хто день за днем виборював мир і спокій кожного із нас згадали хвилиною мовчання.

А до пам’ятника загиблих солдатів лягли вінки та сотні квітів.

Фото 7. 10.05.2014
Фото 8. 10.05.2014
Фото 9. 10.05.2014
На фото: покладання квітів до пам’ятника загиблим солдатам
Фото 10. 10.05.2014
Фото на згадку. Директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павло Помаран, представники Товариства сприяння обороні в місті Ромни та ветерани Великої Вітчизняної війни

Хай завжди зігріває наші серця і світить у віках священний вогонь Великої Перемоги!

Вічна слава переможцям!