Подати заяву для вступу

Роменське вище професійне училище запрошує на навчання!

6 травня Роменське ВПУ знову відчинило двері для школярів-випускників. Цього разу до навчального закладу завітали учні шкіл району з метою ближче познайомитися з вищими професійним училищем та професіями, за якими ведеться підготовка. На таких заходах майбутні абітурієнти мають можливість з перших вуст отримати детальну інформацію про особливості навчання, проживання, дозвілля, про специфіку робітничих професій, перспективи працевлаштування та кар’єрного росту, і таким чином визначити для себе орієнтири та пріоритети під час вступу та вибору майбутньої професії.

Фото 6. 07.05.2014
Школярам надали повну інформацію про Роменське вище професійне училище.

Викладачі та майстри виробничого навчання привітно зустріли випускників, допомогли їм зорієнтуватися, вручили інформаційні буклети, ознайомили з умовами вступу та подальшого навчання, провели цікаву екскурсію по лабораторіях та майстернях.

Фото 5. 07.05.2014
Викладач іноземної мови Ірина Чепурко з учнями Перехрестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У рамках Дня відкритих дверей свій виступ для гостей підготувала училищна агітбригада. За допомогою віршів і пісень активісти ще раз розповіли школярам про робітничі професії, які в наш час користуються великим попитом на ринку праці.

Фото 4. 07.05.2014
Агітбригада запрошує на навчання в Роменське ВПУ!

В актовій залі також було продемонстровано цікавий відеофільм про Роменське вище професійне училище. Учні груп з професії "Кравець, закрійник" влаштували яскравий показ мод, у ході якого продемонстрували моделі одягу, виготовлених власноруч. Справжнім подарунком для всіх присутніх став виступ юних співачок училища, які у повній мірі продемонстрували творчий потенціал майбутньої робітничої еліти України.

Фото 1. 07.05.2014
Показ мод від майбутніх кравців.
Фото 2. 07.05.2014
Виступ учениці групи МШП-1 Галини Синенко викликав гучні оплески.
Фото 3. 07.05.2014
Музичне вітання від учениці групи ОКБ-2 Таратун Катерини.

Якщо Ви ще не визначились, ким хочете стати, приходьте в Роменське вище професійне училище, де Вам допоможуть зробити один з найважливіших виборів у житті!