Подати заяву для вступу

І знову всі на лінійку!

Знову вівторок, і вся училищна родина традиційно зібралась на подвір’ї для обговорення найважливіших питань. Як і завжди, лінійку розпочав директор навчального закладу Павло Іванович Помаран, який нагадав учням про події, які незабаром відбудуться не тільки у нашому місті - вибори міського голови, а й в усій країні – вибори президента України. Павло Іванович наголосив на важливості дотримання всіх правил поведінки на виборах та необхідності перевірки наявності прізвищ учнів, які досягли 18-річного віку, у списках виборців з метою убезпечення від непорозумінь та неприємностей у ході виборчої кампанії. Окрему увагу директор училища приділив святкуванню Дня Перемоги та проведенню з цієї нагоди відповідних заходів, на активну участь в яких сподіваються викладачі, учні, ветерани.

Фото 6. 06.05.2014
Директор Роменського ВПУ Павло Помаран у ході звернення до учнівського і педагогічного колективів.

У Роменському ВПУ у квітні місяці проводився Місячник з охорони праці, а минулого тижня – показовий День цивільного захисту. Учнівський та педагогічний колективи приймали безпосередню активну участь у всіх запланованих заходах, за що були нагороджені почесними грамотами.

Заступник директора з НВР Федір Борисович Мірошніченко назвав імена переможців, яких привітали всі присутні гучними оплесками, а директор навчального закладу вручив грамоти за підготовку та активну участь у проведенні Місячника з охорони праці.

Нагороди отримали: викладач інформатики Ірина Дівенко, викладач з охорони праці, завідувач кабінетом з охорони праці Тамара Пугач,викладач з предмету "Захист Вітчизни" В’ячеслав Бурнос, учні групи КК-1 за кращу тематичну стіннівку.

Фото 3. 06.05.2014
Нагородження викладача Ірини Дівенко.
Фото 4. 06.05.2014
Викладач з охорони праці, завідувач кабінетом з охорони праці Тамара Пугач під час нагородження.
Фото 1. 06.05.2014
Нагородження викладача з предмету "Захист Вітчизни" В’ячеслава Бурноса.
Фото 2. 06.05.2014
Учениця групи КК-1 отримала почесну грамоту за найкращу стіннівку.

Заступник директора з НВР Ірина Василівна Гулак ознайомила всіх присутніх з планом заходів, які будуть проводитись у навчальному закладі цього тижня та звернулась з проханням до учнівського колективу відповідально виконувати свої обов’язки, як у навчанні, так і позаурочних заходах, а викладачів та майстрів виробничого навчання провести інструктажі з безпеки життєдіяльності, особливо стосовно безпеки на дорогах, оскільки у весняно-літній період, за статистичними даними, значною мірою підвищилась кількість нещасних випадків на дорогах.

Будьте обачними, обережними, взаємно ввічливими!