Подати заяву для вступу

Вітаємо переможців ІІІ етапу обласного огляду-конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення предметів

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» працюють досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання, багато з яких мають почесні звання і нагороди. Педагогічний та учнівський колективи завжди беруть участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах, семінарах.

28 квітня 2014 року на базі ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» відбувся ІІІ (заключний) етап обласного огляду-конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення предметів: «Іноземна мова», «Технологія виготовлення одягу» з професії «Кравець», «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» з професії «Кухар», в якому взяли участь 5 переможців відбіркового етапу конкурсу у номінації «викладач з предмету «Технологія виготовлення одягу» з професії «Кравець», 12 – у номінації «викладач з предмету «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» з професії «Кухар», 10 – у номінації «викладач з предмету «Іноземна мова» з 20 професійно-технічних навчальних закладів області. Представниками Роменського ВПУ стали: викладач спецдисциплін Тетяна Ільїна, викладач іноземної мови Оксана Близнюк, викладач спецдисциплін Тамара Пугач.

Конкурс проводився з метою удосконалення комплексно-методичного забезпечення предметів, його використання під час навчального процесу, виявлення ефективних форм і методів роботи з учнями, у тому числі з використанням сучасних педагогічних технологій, визначення перспективних напрямків педагогічного пошуку, стимулювання творчої активності, взаємне збагачення працівників новими педагогічними ідеями, творчим досвідом.

Згідно програми заключного етапу конкурсу учасники продемонстрували весь діапазон своїх знань і навичок у ході захисту-презентації творчої роботи учасника, відеопрезентації елементів уроку з використанням комплексно-методичного забезпечення предметів, майстерень та лабораторій та самоаналізу уроку.

Викладач спецдисциплін Тетяна Ільїна показала високий рівень наукової, методичної підготовки, уміння творчо мислити, обгрунтовувати результати, застосовувати знання на практиці. Серед дванадцяти претендентів на перемогу у ІІІ етапі обласного огляду-конкурсу з професії «Кухар» Тетяна Миколаївна зайняла почесне ІІ місце.

Фото 3. 03.05.2014
Викладач спецдисциплін Тетяна Ільїна.

Робота викладача спецдисциплін з професії «Кравець» Тамари Пугач отримала гідну оцінку за системність, творчий підхід, оригінальність, використання інноваційних технологій у власній педагогічній діяльності. ІІ призове місце – результат наполегливої праці майстра.

Фото 4. 03.05.2014
Викладач спецдисциплін з професії «Кравець» Тамара Пугач.

Журі конкурсу оцінило високий рівень педагогічної майстерності учасників, їхній вагомий внесок у розвиток практичного використання можливостей комплексно-методичного забезпечення предметів для підвищення рівня знань та практичних навичок учнів.

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів на педагогічній ниві, творчого натхнення та процвітання!