Подати заяву для вступу

На порядку денному

29 квітня сонячного та погожого ранку на подвір ї Роменського ВПУ зібрались учнівський та педагогічний колективи на загальноучилищну лінійку, щоб зробити оголошення та обговорити важливі події у життєдіяльності навчального закладу.

Першим питанням на порядку денному стало проведення Дня цивільної оборони, до якого завчасно був ретельно підготовлений та розроблений цілий комплекс заходів, визначене чітке керівництво, відпрацьовані питання оповіщення і збору, уточнилися дії при виникненні непередбачуваних ситуацій відповідно плану, провелась перевірка готовності учнівського та педагогічного колективів до дій за призначенням.

Директор навчального закладу Павло Іванович Помаран оголосив план дій проведення Дня ЦО, уточнив відповідальних осіб, наголосив на необхідності проведення подібних заходів з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного походження, зменшення збитків і втрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів та пожеж, і головне - вироблення в учнів умінь, навичок грамотно й чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя.

Фото 6. 29.04.2014
Директор навчального закладу Павло Іванович Помаран оголосив план дій проведення Дня цивільного захисту.

Викладач з предмету «Захист Вітчизни» В’ячеслав Бурнос ознайомив всіх присутніх з планом заходів, які в межах Дня цивільної оборони та безпеки життєдіяльності проведуть рятівники Міжрегіонального центру швидкого рятування міста Ромни з метою навчити учнів та працівників закладу першим діям при виникненні надзвичайних ситуацій та пожеж.

Фото 5. 29.04.2014
Викладач з предмету «Захист Вітчизни» В[email protected]ячеслав Бурнос ознайомив всіх присутніх з планом проведення навчання рятівниками МНС.

Приємним моментом загальноучилищної лінійки стало привітання учениці групи КК-3 Бабки Олени та її наставника і порадника майстра виробничого навчання Людмили Корогод за зайняте ІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кухар». Директор Роменського ВПУ Павло Помаран під гучні оплески всіх присутніх вручив Олені дипломи за активну участь та зайняте ІІ місце у конкурсі, а Людмилі Миколаївні – подяку за вагомий особистий внесок у справу навчання, виховання підростаючого покоління та підготовку переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кухар».

Фото 3. 29.04.2014
Нагородження дипломами Олени Бабки.
Фото 1. 29.04.2014
Нагородження подякою майстра виробничого навчання Людмили Корогод.

Заступник директора з НВР Ірина Гулак привітала училищну родину з прийдешніми травневими святами, повідомила про графік занять та вихідні дні, а також наголосила на дотриманні правил поведінки учнями під час святкових днів, та обов’язковому інструктажі з правил техніки безпеки та безпеки життєдіяльності учнів, які мають провести класні керівники та майстри виробничого навчання.

Фото 4. 29.04.2014
Заступник директора з НВР Ірина Гулак у ході звернення до училищної родини.