Подати заяву для вступу

Вітаємо з перемогою!

24-25 квітня на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський професійний ліцей харчових технологій та торгівлі» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кухар». 19 переможців училищних конкурсів із професійно-технічних навчальних закладів області мали змогу продемонструвати свої знання та вміння. Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Кухар” проводився згідно з вимогами державних стандартів професійно-технічної освіти з метою підвищення рівня професійної майстерності та розвитку творчої активності учнів, поглиблення знань з сучасних виробничих технологій в сфері обслуговування. У навчальному закладі були створені всі умови для проведення конкурсу на високому організаційному рівні.

Від ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу участь взяла учениця групи КК-3 Бабка Олена, яка стала переможцем І етапу конкурсу фахової майстерності з професії «Кухар», що відбувся в училищі 9 квітня 2014 року. Результатом наполегливої та натхненної праці Олени під керівництвом наставників-професіоналів - майстра виробничого навчання Людмили Корогод та викладача спецдисциплін Тетяни Ільїної – стали високі показники майстерності, продемонстровані у ході змагання.

Фото 10. 28.04.2014
Олена Бабка - учасниця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кухар».
Фото 8. 28.04.2014
Олена Бабка та майстер-наставник Людмила Корогод.
Фото 11. 28.04.2014
Конкурсантка Роменського ВПУ на робочому місці.

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Кухар» складався з двох частин – теоретичної та практичної. У перший день змагання було проведено жеребкування, після якого Олена Бабака разом з іншими конкурсантами приступила до створення своїх кулінарних шедеврів: котлети «Марічка » зі складним гарніром та овочевого салату з курячим філе. Хвилювання не завадило Олені продемонструвати впевненість у своїх силах, гідний рівень підготовки та обізнаність у кухарській справі.

Фото 9. 28.04.2014
Олена у ході приготування конкурсної страви.

Теоретичний тур передбачав перевірку знань конкурсантів і проходив у формі виконання тестових завдань на комп’ютерах. Учасники дали відповіді на запитання , які стосувались технології приготування їжі, основ фізіології харчування, гігієни та санітарії, організації виробництва та обслуговування, устаткування підприємств харчування та охорони праці.

Підводячи підсумки обох турів члени журі відмітили високий рівень підготовки учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кухар», їхню наполегливість, цілеспрямованість, майстерність, художній та естетичний смак і висловили сподівання, що конкурсанти стануть справжніми майстрами, оскільки мають невичерпний потенціал, бажання та мистецький хист.

За результатами оцінювання конкурсних завдань учениця ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» Олена Бабака зайняла призове ІІ місце і отримала почесну грамоту. Від навчального закладу, в якому Олена здобуває професію кухаря, вона отримала найщиріші привітання та цінний подарунок.

Фото 6. 28.04.2014
Директор НМЦ ПТО у Сумській області Ніна Зінчук вручає почесну грамоту Олені Бабці за зайняте ІІ місце.
Фото 5. 28.04.2014
Вручення грамоти майстру виробничого навчання Людмилі Корогод.
Фото 2. 28.04.2014
Директор НМЦ ПТО у Сумській області Ніна Зінчук та Олена Бабка.
Фото 1. 28.04.2014
Директор НМЦ ПТО у Сумській області Ніна Зінчук,методист НМЦ ПТО у Сумській області Олена Темченко та учасниця змагання, учениця Роменського ВПУ, Олена Бабка.
Фото 4. 28.04.2014
Конкурсанти - учасники ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кухар».

Вітаємо Олену Бабку та її наставників з перемогою! Бажаємо успіхів на професійній ниві, нових злетів та досягнень, радості, миру, щасливої долі!

Фото 3. 28.04.2014
Фото на згадку. Учасники конкурсу з членами почесного журі.