Подати заяву для вступу

Упорядкуємо пам’ять та пам’ятки

У Роменському вищому професійному училищі одним з найголовніших елементів виховного процесу є навчання благодійності. Милосердя та співчуття є основними якостями особистості, які потрібно прививати ще в юному віці, щоб бажання творити добро залишалося з людиною впродовж всього життя.

В училищі діють волонтерські загони, молодь яких допомагає тим, хто цього потребує, вчиться співчувати, поважати, безкорисно та щиро надавати допомогу.

25 квітня 2014 року в рамках всеукраїнської акції «Доброго ранку, ветеране!» учні Роменського ВПУ знову вийшли на допомогти рідному місту. Вихованці навчального закладу долучилися до прибирання та упорядкування могил колишнього секретаря райкому комсомолу Мірошніченко Тетяни та її чотирьохрічного сина Миколи, які стали жертвами німецько-фашистських загарбників під час Великої Вітчизняної війни. Ці могили вже традиційно стали об’єктом догляду учнями училища. Пов’язано це з тим, що на нинішній території училища в роки ВВВ в колодязі ворогами були страчені мати з сином. 1975 року вони були перезахоронені на міському центральному кладовищі, а на місці їх зибелі нині споруджено пам’ятник. Завдяки зусиллям активістів учнівського та педагогічного колективів щороку могили постраждалих приводяться в належний стан.

Фото 1. 25.04.2014
Викладач історії Альона Король зі своїми вихованцями.
Фото 2. 25.04.2014
Фото 3. 25.04.2014
Фото 4. 25.04.2014
Волонтери Роменського ВПУ із задоволенням і душевністю віддають свій час і сили допомагаючи тим, хто цього потребує.

Ми маємо берегти в серцях пам’ять про тих, кого вже немає, хто став прикладом мужності та відваги для прийдешніх поколінь. Неможливо виховати почуття справжнього патріотизму без участі тих людей, для яких слово Батьківщина є священним. На засадах історичного минулого, будується історичне майбутнє нашого народу.