Подати заяву для вступу

Чисто не там, де прибирають, а де не смітять

Упродовж квітня місяця Ромен змінює свій зовнішній вигляд. Поступово охайними і чистими стають вулиці і сквери міста, прибудинкові території, дороги, тротуари. Цим треба завдячити не лише комунальним підприємствам, а і звичайним громадянам, які докладають максимум зусиль, щоб рідне місто було чистим та затишним.

24 квітня проводився весняний загальноміський день благоустрою та санітарне прибирання міста відповідно розпорядженню в.о. міського голови, секретаря міської ради Губаря В’ячеслава Олександровича.

Для учнів Роменського ВПУ, як і для всіх жителів нашого міста, це не одноразова акція. Щойно зійшов сніг, і з’явились умови для проведення прибирання, учні навчального закладу брали активну участь у приведенні в належний санітарний стан не лише прилеглих територій училища, а і закріплених ділянок, вулиць, скверів, паркової зони, а також приєднались до акції по озелененню міста і висадили молоді саджанці дерев.

Сьогодні, сонячного ранку, вихованці Роменського вищого професійного училища вийшли на прибирання вулиці Коржівська. Якісно та добросовісно молодь взялася до справи: очистили обочини доріг та пішохідні тротуари від сміття, яке потім винесли для утилізації, привели в належний стан газони, видалили чагарники, сухі та зламані гілки.

Фото 1. 24.04.2014
Фото 2. 24.04.2014
Фото 3. 24.04.2014
Фото 4. 24.04.2014
Фото 6. 24.04.2014
Фото 7. 24.04.2014
Учні Роменського ВПУ за чистоту та порядок у рідному місті.

Результат наполегливої праці порадував усіх: вулиця стала чистою, охайною, навіть святковою.

Ми всі маємо задуматись над тим, який приклад подаємо молодшому поколінню, коли забруднюємо наше місто, в якому стані ми залишимо його для наступних жителів. Не будьмо байдужими до своєї Батьківщини, адже яким буде Ромен в майбутньому залежить тільки від кожного з нас!

Приєднуйтесь до молоді Роменського ВПУ, зробіть наш спільний дім чистим!