Подати заяву для вступу

"Життя нове нового прагне слова" М.Рильський

У світі існує безліч країн, а мов, якими розмовляють їх жителі, ще більше. Як же населенню Землі зрозуміти один одного? Для цього існують міжнародні мови, які і дають змогу всім нам спілкуватися один з одним, незалежно від національності та місця проживання. Однією з таких мов є англійська, на якій «протікає» економічне, наукове, спортивне, культурне життя всього світу. Сьогодення вимагає, щоб будь-яка освічена людина володіла англійською мовою, тому що саме вона є ключем до подальшої самоосвіти та самовдосконалення. Вивчення іноземної мови – процес доволі непростий, але цікавий, багатогранний та захоплюючий.

У Роменському ВПУ з 14 по 18 квітня проходив предметний «Тиждень англійської мови», який організували викладачі Оксана Близнюк та Ірина Чепурко. Предметні тижні з іноземної мови мають велике загальноосвітнє, виховне та розвиваюче значення. Вони не тільки поглиблюють, розширюють та узагальнюють знання учнів з предмету, а й збагачують їх мовну та культурну компетенцію, залучають до самостійної творчої діяльності, підвищують інтерес до вивчення англійської мови і головне - допомагають виявити учнів, які володіють творчими здібностями та прагнуть до поглибленого вивчення мови. Юнаки та дівчата навчального закладу були активними учасниками та співорганізаторами всіх запланованих заходів.

Традиційно Тиждень розпочався з виставки-конкурсу тематичних стіннівок, на якій було представлено багато робіт, присвячених англомовним країнам, відомим особистостям та безпосередньо самій мові. Під час оцінювання стінгазет враховували не тільки манеру та стиль оформлення, а і відповідність темі завдання.

Фото 12. 20.04.2014
Фото 13. 20.04.2014
Фото 14. 20.04.2014
Фото 15. 20.04.2014
Фото 16. 20.04.2014
Фото 17. 20.04.2014
Виставка-конкурс учнівських стіннівок.

Пізнавальним та захоплюючим стало засідання гуртка на тему: «Традиції чаювання британців». Учні груп КК-3 та ВХП-5 з інтересом залучилися до обговорення харчових та кулінарних звичок жителів Великої Британії, який до того ж стимулювався їх суто професійною зацікавленістю.

Впродовж всього тижня на перервах учні мали можливість послухати англомовні хіти легендарних груп «Beatles», «ABBA», «Modern Talking», «Scorpions», поринувши у світ прекрасної музики, бездоганного виконання, правильної вимови.

У рамках тижня для учнів були проведені брейн-ринг «Англомовні країни» та інтелектуальна гра «Найрозумніший». Дані заходи сприяли повторенню лексичного, граматичного та країнознавчого матеріалу. Питання змагань були розраховані не лише на програму, а й на додаткові знання учнів за темами: спорт, мистецтво, традиційна їжа. Паузи між раундами заповнили тематичні відеофрагменти.

Фото 11. 20.04.2014
Викладач англійської мови Ірина Чепурко розпочинає брейн-ринг.
Фото 9. 20.04.2014
Фото 8. 20.04.2014
Команди Black and White та Revengers завзято боролись за перемогу.
Фото 10. 20.04.2014
Знання іноземної мови розкриває перед нами нові кордони.
Фото 7. 20.04.2014
Фото 6. 20.04.2014
Битва інтелектуальних титанів була напруженою, але цікавою та веселою.
Фото 4. 20.04.2014
Викладач англійської мови Оксана Близнюк допомагала учням у боротьбі за перемогу.

По завершенню всіх заходів тижня були визначені найактивніші та найрозумніші.

Левченко Дарина(група КЗ-2) стала переможцем конкурсу стіннівок і отримала щирі привітання та записник у подарунок.

Титул найрозумнішої завоювала Продченко Наталія (група М-1а), яку нагородили статуеткою сови, як символу розуму та мудрості.

Фото 1. 20.04.2014
Наталія Продченко добре знає не лише рідну мову, а й швидко опановує іноземну.

Команда групи М-1а виборола перемогу під час брейн-рингу «Англомовні країни» та отримала солодкі призи.

Загалом, предметний «Тиждень англійської мови» пройшов на гідному методичному рівні. Викладачі іноземної мови Оксана Близнюк та Ірина Чепурко забезпечили учнів цікавим матеріалом лінгвістичного, краєзнавчого та ігрового характеру. Вибір мовного матеріалу для кожного заходу визначався можливостями учнів, завдання розподілялися за ступенем складності, до творчої діяльності залучалися не лише учні з високим рівнем знання мови, а й учні з середнім володінням. Кожен мав можливість проявити себе, продемонструвати свої знання, розділити радість успіху та перемоги зі своїми одногрупниками.

Знання англійської мови в сучасному світі є своєрідним вікном у світ. Володіючи цією мовою міжнародного спілкування, ви зможете досягти поставлених цілей за допомогою нових можливостей, і ви обов язково зрозумієте, що значення англійської мови не перебільшено.

Фото 2. 20.04.2014
Знати багато мов - значить мати багато ключів до одного замка. Вольтер