Подати заяву для вступу

Випускник Роменського ВПУ – сучасний вибір роботодавця

Кожний випускник мріє в майбутньому отримувати гідну зарплату , заслужити повагу, максимально розкрити свої здібності, відчути себе потрібним суспільству. І не секрет, що для цього в першу чергу потрібно отримати достойну освіту, надійну професію та зробити успішну кар’єру. Тим не менше, мало хто на власному досвіді знає, що собою являє та чи інша професія, чи є на неї попит, чи збережеться цей попит до моменту отримання диплома кваліфікованого робітника. Як же в такому випадку не помилитись з вибором професії і не потратити скільки років наполегливого навчання в школі в пусту?

З метою інформування майбутніх абітурієнтів про професії, за якими веде підготовку Роменське ВПУ, в навчальному закладі створена агітбригада, яка працює не лише на території училища, а й організовує виїзди спеціалістів до шкіл району, які не мають можливості відвідувати тижні відкритих дверей, що систематично проводяться з метою профорієнтації.

Радо та привітно зустріли представників училища в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів смт. Липова Долина, учні якої на порозі дорослого життя мріють вдало зробити один із найважливіших виборів у житті.

Профорієнтаційна програма проходила в два етапи. Спочатку викладач хімії Сененко Алла Анатоліївна надала повну інформацію про навчальний заклад, умови вступу, навчання, проживання, можливості реалізувати не лише розумові здібності, а й розвивати спортивні та творчі таланти.

Викладач української мови та літератури Яцменко Світлана Миколаївна ознайомила учнів з професіями, які вони зможуть отримати у разі навчання в Роменському ВПУ. За оцінками Державної служби зайнятості населення на ринку праці з кожним роком збільшується попит на кваліфіковані робітничі кадри. Більшість пропозицій престижних роботодавців адресовані освіченим робітникам, які мають «золоті» руки. До того ж вониі все частіше запропоновують заробітну плату гарному майстру робітничої професії вищу, ніж середня зарплата того самого юриста. Саме цю корисну і детальну інформацію надала Світлана Миколаївна юнакам та дівчатам, розповіла, що такі професії, як муляр, штукатур, столяр, електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів, кравець, закрійник, кухар, кондитер, продавець, мають широкий попит на ринку праці не лише в нашій країні, а й за її межами. Хто хоче своє майбутнє пов’язати з інтелектуальною діяльністю, може отримати професію монтажника інформаційно-комунікаційного устаткування.

Фото 4. 15.04.2014
Викладач української мови та літератури Яцменко Світлана Миколаївна інформує школярів.

Для того, щоб краще продемонструвати свої вміння та навички, учні та майстри виробничого навчання Роменського ВПУ провели майстер-класи. Майбутні кравці, закрійники ознайомили школярів з процесом виготовлення української обрядової ляльки-мотанки та влаштували показ мод колекції одягу, виготовленого власними руками.

Фото 2. 15.04.2014
На подіумі - моделі з професій "Кравець", "Закрійник"

Учні з професії «Кухар», «Кондитер» презентували вироби з мастики для оздоблення десертів. Школярі були просто у захваті від майстерності та вправності майбутніх кулінарів.

Фото 1. 15.04.2014
Майстер-клас від Дарини Кириченко дуже сподобався школярам.

Майстер виробничого навчання Філь Ігор Ярославович продемонстрував, які операції може виконувати монтажник ІКУ.

Фото 5. 15.04.2014
Майстер виробничого навчання Філь Ігор Ярославович розповів про переваги професії "Монтажник ІКУ"

ІІ етапом заходу стали батьківські збори, на яких була проведена виставка-презентація професій. Батьки, які мають безпосередній вплив на вибір професійного майбутнього своїх дітей, мали можливість ще раз переконатися, наскільки перспективними та актуальними є професії, за якими готує Роменське вище професійне училище.

Фото 3. 15.04.2014
Батьки допоможуть своїм дітям зробити правильний вибір.

Зустріч пройшла у теплій, гостинній атмосфері. І батьки, і діти були задоволені проведеними заходами. Сподіваємось, що у новому навчальному році учнівські ряди навчального закладу поповняться у значній мірі.