Подати заяву для вступу

І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії

9 квітня 2014 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Кухар ІV розряду». У конкурсі взяли участь учні групи КК-3: Олена Бабка, Наталія Бублик, Катерина Кошмон, Наталія Левчук, Інна Рябенька.

Конкурс складався з двох турів – теоретичного і практичного. Перед початком змагання до учасників звернувся заступник директора з НВР Федір Мірошніченко, який привітав дівчат, зазначивши, що сама участь у конкурсі – це вже маленька перемога і велике досягнення, яке є результатом їх наполегливої праці та відповідального ставлення до навчання, побажав конкурсанткам впевненості в своїх силах, наполегливості та успіху.

Фото 10. 12.04.2014
У ході теоретичного туру.

Теоретичний тур передбачав перевірку знань учнів з професії «Кухар» і проходив у формі виконання тестових завдань на комп’ютерах. Учасники дали відповіді на запитання , які стосувались технології приготування їжі, основ фізіології харчування, гігієни та санітарії, організації виробництва та обслуговування, устаткування підприємств харчування та охорони праці. Юні кухарі гідно пройшли перше випробування. За результатами теоретичного туру найбільшу кількість балів набрали: Інна Рябенька (52 бали) – ІІ місце; Олена Бабка (53 бали) – І місце.

Після невеликого відпочинку конкурсантки перейшли до ІІ практичного туру, у ході якого вони за технологічними картками готували котлету «Марічка» зі складним гарніром та овочевий салат.

Фото 6. 12.04.2014
Напутні слова від заступника директора з НВР Федора Мірошніченка.

Конкурсні роботи оцінювало компетентне журі у складі: заступник директора з НВР Федір Мірошніченко, старший майстер – Надія Міщенко, викладач спецдисциплін Олена Філімонова, майстер виробничого навчання Людмила Корогод. Члени журі побажали дівчатам творчого натхнення та витримки.

Фото 8. 12.04.2014
Члени доброзичливого але вимогливого журі.
Фото 3. 12.04.2014
Олена Бабка за робочим місцем.
Фото 4. 12.04.2014
Інна Рябенька готова до приготування конкурсних страв.

Підводячи підсумки практичного туру члени журі відмітили високий рівень підготовки дівчат, майстерність, художній та естетичний смак, оскільки вони приготували справжні «ресторанні» страви: апетитні та запашні котлети, цікаві гарніри та оригінальні салати. Звісно, дівчата ще не професіонали, припускалися незначних похибок, та і елемент хвилювання зіграв свою справу, але не дивлячись на всі ці чинники, вони довели, що стануть справжніми майстрами, оскільки мають невичерпний потенціал, бажання, тонкий смак, наполегливість та мистецьку жилку.

Фото 1. 12.04.2014
Фото 2. 12.04.2014
Дівчата у процесі приготування кулінарних шедеврів.

Кожне змагання має свого переможця. За результатами обох турів І етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Кухар» І місце зайняла Олена Бабка, яка буде захищати честь училища у ході ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Кухар», який буде проходити в місті Суми.

Побажаємо Олені успіху, самовдосконалення, процвітання, творчого натхнення і нових звершень на шляху до перемоги!