Подати заяву для вступу

Вибір професії - це важливо

Вибір професії є одним із найважливіших у житті людини, і легковажне ставлення до нього в майбутньому може стати причиною особистого невдоволення та нереалізованості в житті.

У наш час випускники дуже часто при виборі професії орієнтуються на її престижність і популярність, намагаються стати юристами, економістами, фінансистами тощо. Але після закінчення ВНЗ стикаються з проблемою працевлаштування. Представників же робочих професій досить мало, однак їхні послуги більш затребувані та високо оплачуються.

В основному юнаки та дівчата їдуть до великих міст, щоб стати студентами різноманітних навчальних закладів, але є число випускників, які бажають жити, навчатися і працювати в рідному місті. З метою допомогти школярам визначитися з вибором професійного майбутнього, працівники центральної міської бібліотеки запросили представників Роменського коледжу Сумського національного аграрного університету, Роменського коледжу Київського національного економічного університету та ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище», щоб вони ознайомили всіх присутніх з переліком професій, за якими проводиться навчання, з їх особливостями та перспективами працевлаштування, розповіли про умови вступу, навчання, проживання та дозвілля.

Соціальний педагог Тетяна Прокопенко надала повну інформацію про Роменське ВПУ, роздала всім запрошеним буклети з переліком професій та спеціальностей. Гості заходу із задоволенням переглянули презентаційний відеофільм про Роменське вище професійне училище.

Фото 3. 11.04.2014
Тетяна Прокопенко надала повну інформацію про Роменське ВПУ.

Щоб майбутні школярі могли ще раз переконатися, які талановиті діти навчаються в нашому училищі, та якими професіоналами вони стануть у майбутньому, учениця групи КК-3 Кириченко Дарина під керівництвом майстрів виробничого навчання Ірини Конопленко та Вероніки Токар провела майстер-клас з карвінгу та виготовлення оздоблень для торту з цукрової мастики. Судячи із захоплених поглядів майбутніх випускників шкіл, цей етап профорієнтаційного заходу їм сподобався найбільше. Школярі власноруч спробували зробити кулінарні прикраси, ще й покуштували виробами.

Фото 2. 11.04.2014
Фото 1. 11.04.2014
Майстер-клас від Дарини Кириченко.

Сподіваємось, що учні шкіл міста зроблять правильний вибір і прийдуть на навчання в Роменське ВПУ.