Подати заяву для вступу

Здоров’я - найбільше багатство людини

Здоров’я – справжнє багатство, неоціненний дар природи, наявність якого є ознакою щасливого, якісного життя. У народі говорять: «Здоров’я є доти, доки його не помічаєш». І справді, ми здебільшого рідко задумуюємося над тим, як правильно і розумно облаштувати свою життєдіяльність, щоб наше здоров’я якомога довше лишалось міцним.

Щороку 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я, який спрямований на залучення широкої громадської уваги до проблем здоров’я всього людства, на пропаганду здорового способу життя і боротьбу з поширенням різних захворювань, на медичні проблеми, які є предметом обговорення лікарів усього світу.

Традицію святкування Всесвітнього дня здоров’я активно підтримують учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ. У цей день в навчальному закладі проводиться ряд заходів, присвячених здоровому способу життя, основною метою яких є донести до свідомості підростаючого покоління думку про те, що немає нічого ціннішого в житті кожного, ніж здоров’я.

День здоров’я розпочався традиційною загальноучилищною лінійкою, яка пройшла в піднесеному настрої.

Фото 57. 10.04.2014
Лінійку розпочато!

Директор Роменського ВПУ Павло Помаран привітав всіх зі святом, побажав міцного здоров’я, завзятості, наполегливості, наголосивши, що «у здоровому тілі – здоровий дух».

Фото 47. 10.04.2014
Павло Помаран під час звернення до учнівського та педагогічного колективів.

Заступник директора з НМР Тетяна Рукавичка ознайомила училищну родину з планом заходів, які наразі будуть проводитись в училищі, звернулась з проханням проявити активність у змаганнях та конкурсах, переможці яких отримають почесні нагороди та солодкі призи.

Учні Роменського ВПУ часто стають переможцями і призерами різноманітних конкурсів. Училищна родина щиро привітала ученицю Продченко Наталію, яка посіла почесне ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі імені Петра Яцика, та її наставника - викладача української мови та літератури Яцменко Світлану Миколаївну.

Фото 53. 10.04.2014
Фото 52. 10.04.2014
Упіхів та нових досягнень побажали всі присутні Наталії та Світлані Миколаївні.

Почесну грамоту та гучні оплески отримав Станіслав Батурін, який зайняв ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів з професії «Слюсар з ремонту автомобілів». Завдяки наполегливій праці, та педагогічному таланту майстрів виробничого навчання Сергія Циса та Леоніда Швидка,викладача спецдисциплін Олександра Омеляненка, Станіслав отримав перемогу і звання найкращого.

Фото 50. 10.04.2014
Фото 48. 10.04.2014
Фото 49. 10.04.2014
Нагородження переможців.

І це був тільки початок! Керівник фізичного виховання Олександр Полєжай та викладач фізкультури Віктор Савченко під енергійну та веселу музику провели ранкову гімнастику. Результат – гарний настрій, усмішки та бадьорість на цілий день.

Фото 39. 10.04.2014
Бадьрість духу, грація і пластика - це результат ранкової гімнастики!

У вестибюлі навчального закладу демонструвались мотиваційні ролики про необхідність занять спортом, правильного харчування, режиму праці та відпочинку, про пагубний влив шкідливих звичок на організм людини. Таку ж інфомацію можна було отримати і з тематичних стіннівок, розміщених у коридорах навчального закладу.

Фото 1. 10.04.2014
Фото 2. 10.04.2014
Виставка учнівських стіннівок.

Дуже часто кожен з нас довіряє тільки тій інформації, яка звучить з вуст професіонала. З цією метою до навчального закладу була запрошена завідувач педіатричним відділенням Людмила Бойко , яка розповіла про сумну статистику росту захворюваності серед населення, особливо дітей та підлітків, назвала причини цього масового лиха, проінформувала про ефективні методи покращення стану здоров’я та шляхи боротьби зі шкідливими звичками, дала цінні поради та відповіла на запитання учнів.

Фото 60. 10.04.2014
Багато цікавої інформації почули учні від завідувача педіатричним відділенням Людмили Бойко.

На великій перерві активісти учнівського самоврядування організували акцію «Міняю цигарку на цукерку», у ході якої молодь із захоплення робила обмін. У результаті, контейнер з цукерками став порожнім. Приємно, що юне покоління розуміє, наскільки шкідливим є паління і намагається позбутися цієї шкідливої залежності.

Фото 31. 10.04.2014
Фото 33. 10.04.2014
Фото 34. 10.04.2014
Фото 36. 10.04.2014
Акція "Міняю цигарку на цукерку" знайшла активну підтримку серед учнівського колективу.

Та найцікавішими та найвеселішими стали спортивні змагання серед учнів та працівників навчального закладу. Скільки емоцій та переживань викликав у вболівальників турнір з волейболу. Обидві команди запекло боролися за перемогу. Гарні удари, цікаві комбінації показали досить високий рівень підготовки, і кожне очко давалося нелегко. Проте, як і в будь-якій грі, завжди є переможець. За результатами змагання перше місце посіла команда учнів з рахунком 2:1.

Фото 18. 10.04.2014
Фото 21. 10.04.2014
Фото 24. 10.04.2014
Змагання з баскетболу викликало цілу хвилю емоцій.

Свої фізичні здібності продемонстрували представники обох команд під час підтягування на перекладині. І знову перемогла молодість. ІІІ місце розділили Лут Артур (гр.ПП-3) та Бойко Антон (гр.КК-1) - 16 разів; ІІ місце – Кириченко Микола (гр.КК-3) - 22 рази; Тарнай Вадим (гр.МШП-3) – 26 разів

Фото 11. 10.04.2014
Учасники змагання з підтягування на перекладині.
Фото 14. 10.04.2014
Фото 17. 10.04.2014
Підтягуватися на перекладині - справа з нелегких.

У стрільбі із пневматичної гвинтівки, яка останнім часом стає все більш популярною, взяли участь не лише хлопці, а й дівчата. На влучність пострілу впливає багато чинників: приготування, прицілювання, спуск курка, навіть дихання. З вимогами стрільби з малокаліберної гвинтівки краще впорались знову представники учнівського колективу. Серед учнів ІІІ місце зайняли – Віталій Андрєєв (гр. МШП-2), Артем Микитченко (гр. МШП-2), Владислав Чигирин (гр. АСЕ-2); ІІ місце – Ярослав Понпа (гр. АСЕ-1), Настя Тараненко (гр.КК-2); І місце виборов Артем Прокопець (гр.АСЕ-2). Серед викладачів ІІІ місце – Ігор Філь; ІІ місце – Валерій Спичка; І місце – Семен Бєлов.

Фото 3. 10.04.2014
Фото 8. 10.04.2014
Влучними стрілками виявились і хлопці, і дівчата.

Доки учасники змагалися у влучності, в кімнаті для гри в настільний теніс теж йша запекла боротьба. Спритність, точність, тактику, гнучкість, швидкість реакції, відчуття м’яча – всі ці якості продемонстрували і працівники училища, і учні. Призові місця зайняли представники обох команд. ІІІ місце зайняли працівники Тетяна Офат та Сергій Прокопчук; ІІ місце – учні Дарина Кириченко та Ігор Молодуха; І місце отримали учні Олена Сапунова та Антон Бойко.

Фото 6. 10.04.2014
Фото 9. 10.04.2014
Фото 10. 10.04.2014
Спритні та гнучкі викладачі та учні в Роменському ВПУ.

Спортивні змагання серед учнів та працівників створили неповторну атмосферу свята, дружби та колективізму, зміцнили здоров’я, сприяли розвитку любові до фізичної культури, а відповідно до здорового способу життя, що є вкрай актуальним в наш час.

Свято здоров’я тривало цілий день, а для учасників та вболівальників пролетіло, як одна мить. На сто відсотків можна бути впевненому, що проведення таких заходів налагоджує дружні стосунки між дорослими та дітьми, викликає бажання займатися фізкультурою та спортом, позбавитися шкідливих звичок та всерйоз задуматись над власним здоров’ям та способами тримати його у відмінному стані.

Переможці змагань, приурочених Всесвітньому дню здоров’я, будуть торжественно нагороджені на загальноучилищній лінійці. Учнівський та педагогічний колектив Роменського ВПУ бажає всім гарного самопочуття, сили духу та гармонії!