Подати заяву для вступу

Перлина профтехосвіти Сумщини

Мабуть, немає такої сфери виробництва чи творчості, де б не показали свої здібності учні Роменського ВПУ. Більшість вихованців цього навчального закладу – реалісти. Вони добре знають, що результатом послідовної і наполегливої праці, високої самоорганізації можуть бути високі досягнення. І успіх не змусить довго чекати. Робити такі висновки дозволяють підсумки різноманітних конкурсів.

Наразі училищна родина вітає ученицю Продченко Наталію, яка посіла почесне ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі імені Петра Яцика. Здобути таку високу нагороду вдається далеко не кожному. Цьому передувала участь в обласному етапі конкурсу, де учениця гідно представила свій навчальний заклад.

Фото 1. 06.04.2014
Наталія Продченко - призерка Всеукраїнського конкурсу імені Петра Яцика (учениця групи М1-а)

Наталія – наполеглива у своєму бажанні досконало володіти рідною мовою. Мудрим наставником, щирим другом і порадником під час підготовки до конкурсу стала для неї викладач української мови та літератури Яцменко Світлана Миколаївна. Саме вона підтримала бажання дівчини поглиблювати здобуті знання , додала віри у власні сили, допомогла у підготовці до конкурсних випробувань.

Фото 2. 06.04.2014
Викладач української мови та літератури Яцменко Світлана Миколаївна зі соєю вихованкою.

Це досягнення є вагомим не лише для Роменського ВПУ, а й для профтехосвіти Сумщини. Тож бажаємо Наталії підкорення нових вершин, впевненості в собі та прихильності долі.