Подати заяву для вступу

Підкова на щастя!

Кожний з нас мріє про щастя, удачу, яка ніколи не покине, про те, щоб життєва дорога була не тернистою, а доля світлою. Однак фортуна не завжди буває прихильною, тому люди часто звертаються до оберегів і талісманів, які здатні позитивно вплинути на життя.

Здавна підкова вважалась талісманом, який приносить успіх, здоров’я, багатство та процвітання. В Роменському ВПУ підкова вже давно стала традиційним атрибутом удачі. Випускники навчального закладу, під час урочистого вручення дипломів, стають на підкову щастя, яка утримає від падіння на слизькій дорозі буття, додасть впевненості і сили, притягне щастя, успіх, благополуччя.

Та тепер доторкнутись до підкови щастя і забрати собі хоч частинку всіх земних благ зможе кожний, хто завітає в Роменське вище професійне училище, оскільки відсьогодні на його території на постаменті красується Підкова, виготовлена руками учнів з професії «Електрогазозварник» під керівництвом майстрів виробничого навчання Омельченка Віталія Петровича, Швидка Леоніда Володимировича, Воскобойнікова Григорія Олександровича.

Фото 1. 04.04.2014
Підготовка до встановлення Підкови. Майстер виробничого навчання з професії "Лицювальник-плиточник" Віктор Литвиненко.
Фото 3. 04.04.2014
Підкова щастя подарує успіх та процвітання учням роменського ВПУ.

Педагогічний та учнівський колективи в цей нелегкий для нашої країни і народу час бажають всім миру та злагоди, благополуччя та добробуту! Хай Підкова щастя Роменського вищого професійного училища стане для Вас символом удачі та принесе у Вашу долю світло нового добра, нового кохання, нової радості!

Фото 2. 04.04.2014
Хай доля дарує Вам всі блага земні!