Подати заяву для вступу

Вітаємо переможця!

У Роменському ВПУ нещодавно проходив конкурс професійної майстерності серед учнів з професії «Слюсар з ремонту автомобілів». Переможцем змагання став учень групи АСЕ-3 Станіслав Батурін, а, відповідно, і учасником ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів, який проходив 1 квітня на базі ДПТНЗ «Сумський професійний ліцей будівництва та автотранспорту». Конкурс складався з двох частин: теоретичної і практичної.

Під керівництвом досвідченого майстра виробничого навчання Сергія Циса, Станіслав Батурін успішно подолав обидві частини конкурсу, продемонструвавши високий рівень теоретичних знань та практичних умінь і навичок, які він здобув, навчаючись в Роменському вищому професійному училищі, проявив наполегливість, цілеспрямованість, творчо підійшов до виконання завдань. І як результат – висока кількість балів та призове ІІ місце.

Фото 1. 03.04.2014
Отримана перемога - результат наполегливої праці.

Щиро вітаємо переможця! Отримане ІІ місце на конкурсі обласного рівня є гідним показником наполегливої праці самого Станіслава Батуріна та викладачів і майстрів виробничого навчання Роменського ВПУ.

БАЖАЄМО ПРОФЕСІЙНОГО РОСТУ, НОВИХ ПЕРЕМОГ ТА ДОСЯГНЕНЬ, ПРОЦВІТАННЯ ТА ЗЛАГОДИ!

Фото 2. 03.04.2014
Учень групи АСЕ-3 - Батурін Станіслав. Вітаємо з перемогою!