Подати заяву для вступу

На традиційну загальноучилищну лінійку шикуйсь!

І знову вівторок, і знову вся училищна родина зібралась на щотижневу лінійку. На порядку денному були розглянуті основні проблеми життєдіяльності навчального закладу.

Фото 4. 02.04.2014
Дружна училищна родина на традиційній лінійці.

Першим питанням постало дотримання правил внутрішнього розпорядку навчального закладу та відвідування уроків. Заступник директора з НВР Ірина Гулак поставила до відома, що деякі групи учнів пропускають заняття без поважної причини, а це матиме суттєвий вплив на рівень знань, а також оголосила групи, які відповідально ставляться до навчально-виховного процесу і докладають зусиль, щоб успішно завершити навчальний рік.

Фото 3. 02.04.2014
Заступник директора з НВР Ірина Гулак з оголошеннями та пропозиціями звернулась до учнів, викладачів та майстрів виробничого навчання.

Без позитиву не обійшлось. Ірина Гулак повідомила всіх присутніх, що учень групи АСЕ-3 Станіслав Батурін, який зайняв І місце у конкурсі професійної майстерності серед учнів училища, наразі приймає участь в обласному конкурсі професійної майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів». Учнівський та педагогічний колективи привітали конкурсанта оплесками та побажали йому перемоги.

Окрім того було оголошено про благочинну акцію, яку розпочала обласна державна телерадіокомпанія спільно з Сумською Єпархією Української православної церкви «До світлого дня світлі вчинки». Зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю ліків та обладнання для пацієнтів гематологічного відділення Сумської обласної дитячої лікарні.

Керівництво обласної державної телерадіокомпанії звернулося з проханням взяти участь в акції. Ірина Гулак висловила щирі сподівання, що педагогічний та учнівський колективи Роменського ВПУ проявлять милосердя та співчуття до хворих дітей і приєднаються до акції.

Найближчим часом в навчальному закладі будуть проводитися різноманітні цікаві заходи та конкурси, зокрема обласний семінар викладачів курсу духовно-морального спрямування, в межах якого буде проведено конкурс творчих робіт учнів та їх наставників. Заступник директора з НМР Тетяна Рукавичка звернулась з проханням поставитися відповідально до підготовки та проявити наполегливість, натхнення, креативність, щоб гідно представити наше училище.

Фото 1. 02.04.2014
Заступник директора з НМР Тетяна Рукавичка у ході звернення до училищної родини.