Подати заяву для вступу

«Живе обличчя моєї Землі»

31 березня в Роменському ВПУ стартував предметний «Тиждень хімії, біології та географії» з метою розвитку творчих здібностей учнів, спрямованих на вивчення природничих наук, формування в учнів стійкого пізнавального інтересу до вивчення хімії, біології, географії, розвитку комунікативних вмінь та логічного мислення.

Тиждень розпочався виставкою стіннівок та фотографій, які підготували учні навчального закладу. Своє бачення навколишнього світу через призму відповідних дисциплін юні художники відтворили за допомогою фарб, фотознімків та цікавої інформації.

Фото 6. 01.04.2014
Фото 7. 01.04.2014
Фото 8. 01.04.2014
Виставка учнівських стіннівок.

У межах тижня викладач географії Ірина Жадько провела відкритий виховний захід для учнів груп КЗ-2 та АСЕ-1 на тему : «Живе обличчя моєї Землі».

Фото 1. 01.04.2014
Викладач географії Ірина Жадько з учнями під час заходу.

Мета заходу: виховувати в учнів любов до природи, доброту, почуття відповідальності за майбутнє нашої планети.

Захід був проведений у формі судового засідання, на якому звинувачувалася діяльність людини, яка весь час завдає невиправної шкоди навколишньому середовищу, знищує все живе і неповторне на планеті Земля.

Фото 5. 01.04.2014
Планета Земля висуває звинувачення проти людства.

Присутні мали змогу переглянути цікаві відеофільми «Допоможіть врятувати нашу планету» та «Пробач, Земле». Учні вкотре переконались, якою чарівною та незбагненною є наша планета, скільки чудес вона в собі приховує, але може загинути через руйнівну діяльність людства. Недарма індійці говорять: «Коли буде зрубане останнє дерево, коли буде отруєна остання річка, коли буде спійманий останній птах, - тільки тоді ви зрозумієте, що гроші їсти неможна ».

Учні власноруч створили емблему-символ «Збережемо нашу планету» та зробили свідомі висновки про те, яка вагома відповідальність лежить на кожному з нас за життя та процвітання нашого загального дому - Землі, а значить - і кожного з нас.

Фото 2. 01.04.2014
Фото 3. 01.04.2014
Емблема-символ «Збережемо нашу планету».