Подати заяву для вступу

«Пам яті вірного і геніального сина українського народу».

Щорічно на початку весни проходять Шевченківські дні. Цього року українці відзначали 200-у річницю від Дня народження Тараса Шевченка. Традиційно, в ці дні звучить його поезії, пісні, і кожен охочий може пізнати і осягнути «свого» Шевченка, який увійшов у кожний дім не лише «Кобзарем», а й своєю життєвою позицією Великого Українця.

Фото 1. 09.03.2014
Шана Великому Кобзарю.

Учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменського ВПУ» завжди вшановують пам ять Великого Кобзаря, художника, поета і письменника. 6 березня в гуртожитку навчального закладу бібліотекарем Мариною Картавою був проведений театралізований літературний вечір «Пам яті вірного і геніального сина українського народу».

Фото 5. 09.03.2014
Театралізований літературний вечір «Пам яті вірного і геніального сина українського народу»

Під час заходу учні поринули у сторінки життєвого та творчого шляху митця. Театралізовані сценки, які підготували мешканці гуртожитку, розкрили сутність творчого доробку Тараса Шевченка, що наскрізь пронизаний та зігрітий палкою любов ю до Батьківщини, пройнятий священною ненавистю до ворогів і гнобителів української нації. Цього вечора Великий Кобзар постав перед учнями як справжній патріот та захисник прав народу, талановитий живописець та геніальний і самобутній поет, кожне слово якого звучить як заповіт та настанова кожному свідомому громадянину.

Фото 2. 09.03.2014
Фото 3. 09.03.2014
Фото 4. 09.03.2014
Життєвими та творчими шляхами Кобзаря...