Подати заяву для вступу

Молодь проти насилля

Найактуальнішою проблемою в дослідженнях сучасних психологів та педагогів є зростання агресивності дітей, підлітків та молоді. Про це свідчить статистика, що наводиться працівниками різних соціально-психологічних служб, комісій у справах неповнолітніх та центрів суспільних зв’язків МВС. За даними, одержаними цими організаціями, в останні роки значно зросла злочинність серед підлітків. При цьому правопорушення часто супроводжуються актами агресії, жорстокості й насилля або кояться в стані афекту.

З метою закріпити і поглибити знання учнів про права людини, про насильство та його види, формувати навички правомірної поведінки, вміння самостійно приймати рішення, відстоювати власну думку, виховувати толерантність у ставленні до людей та здатність вирішувати конфліктні ситуації виключно мирним шляхом, 24 березня в Роменському ВПУ стартував тиждень «Молодь проти насилля».

Фото 2. 26.03.2014
«Молодь проти насилля»

Психологічна служба училища (практичний психолог Надія Радчук та соціальний педагог Тетяна Прокопенко) в рамках тижня проводить ряд заходів, до яких залучаються і учнівський, і педагогічний колективи.

Фото 3. 26.03.2014
Практичний психолог Надія Радчук та соціальний Педагог Тетяна Прокопенко з активістами учнівського самоврядування.

У ході виховних годин на тему: «Види насилля» і «Профілактика насилля» та соціального опитування «Що ти знаєш про насильство», які розпочали програму тижня, учні пригадали визначення таких понять, як «насильство», «види насильства», «суб‘єкти насильства», з’ясували, яким чином можна уникнути даного явища, до кого потрібно звертатись подібних випадках.

Фото 1. 26.03.2014
У ході виховної години.

В акції «Україна за мир. Ми проти насилля» активну участь взяли і учні Роменського ВПУ, і працівники. Учасники висловлювали свої думки стосовно теми життя без насильства та, у вигляді квітів, прикрасили спеціальну стіннівку-колаж.

Фото 5. 26.03.2014
Фото 6. 26.03.2014
Фото 7. 26.03.2014
Фото 8. 26.03.2014
Фото 9. 26.03.2014
Фото 4. 26.03.2014
В акції «Україна за мир. Ми проти насилля» активну участь взяли і учні Роменського ВПУ, і працівники.

Приємно спостерігати, що проблема, піднята психологічною службою училища, не залишила байдужими учнівську молодь.