Подати заяву для вступу

Створимо весняний настрій своїми руками!

Наша Україна красива в різні пору року, та весною все ж таки квітучіша, запашніша, вдохновенніша, чистіша. Пробуджується земля, оживає природа, а разом з нею – радісні надії та клопоти у нашому навчальному закладі.

Учнівська молодь та педагогічний колектив Роменського ВПУ зібрались на традиційну ранкову лінійку 25 березня.

Фото 1. 25.03.2014
Лінійку розпочато!

Директор училища Павло Іванович Помаран звернувся до всіх присутніх з проханням проявити активність та відповідальність у приведенні до належного санітарного стану території навчального закладу після зимового періоду та нагадав про щорічну акцію «Чисте довкілля», в якій мають прийняти участь учні Роменського ВПУ. Павло Іванович наголосив, що чистота нашого міста в наших руках і зберегти красу природи, вулиць міста, паркової зони та сприяти їх оновленню – завдання кожного свідомого роменчанина.

Фото 4. 25.03.2014
Директор Роменського ВПУ Павло Помаран.

Окрім цього, директор знову звернувся до питання надання допомоги українській армії та виніс подяку всім, хто проявив небайдужість у моральній та фізичній підтримці наших захисників, а зокрема працівникам їдальні, які продовжують щоденно готувати гарячі страви для солдат, та юнакам, які приймали участь у створенні бойових укріплень.

Добігає кінця навчальний рік, і заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Яківна Рукавичка наголосила на необхідності докласти максимум зусиль у підготовці до здачі екзаменів та успішного завершення учбового семестру, що є запорукою отримання високих балів, а, відповідно і стипендії. Тетяна Яківна оголосила групи учнів, які порушують регламент внутріучилищного розпорядку, пропускаючи заняття без поважних причин, та поставила в приклад тих, хто відповідально ставиться до навчального процесу.

Фото 2. 25.03.2014
Заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Яківна Рукавичка під час звернення до учнів.

Учнівський та педагогічний колектив Роменського ВПУ приймає активну участь у громадській діяльності. В училищі діє учнівське самоврядування, молодіжна громадська організація «Сузір’я» та первинна профспілкова організація. За багаторічну плідну роботу в профспілці та високий професіоналізм заступник директора з НВР Мірошніченко Федір Борисович був на лінійці нагороджений почесною грамотою. Гучні оплески та щирі привітання пролунали в адресу Федора Борисовича.

Фото 3. 25.03.2014
Вручення почесної грамоти заступнику директора з НВР Мірошніченку Федору Борисовичу.

Адміністрація навчального закладу побажала всім гарного весняного настрою, світлих думок, пробудження в серцях всього найвищого на найчистішого, запалу та енергії!