Подати заяву для вступу

Вітаємо переможців!

Первинна профспілкова організація ДПТНЗ «Роменське ВПУ» об’єднує у своїх рядах 128 членів профспілки, які проводять роботу по захисту соціальних, трудових, професійних прав та інтересів працівників навчального закладу.

19 березня 2014 року в Роменському ВПУ відбулось V-е засідання Роменської районної профспілкової організації працівників про виконання профспілкового бюджету за 2013 рік, основні фінансові показники на 2014 рік та кошторис виконавчого апарату рай профорганізації на 2014 рік.

Комітетом районної профспілки були винесені відповідні постанови щодо удосконалення форм і методів фінансової роботи.

Приємним моментом засідання стало нагородження профспілкового комітету Роменського ВПУ як переможця обласного огляду-конкурсу на кращу первинну організацію профспілки.

Фото 1. 19.03.2014
Голова Сумської обласної профорганізації Кузьменко А.А.

Голова Сумської обласної профорганізації Кузьменко А.А. вручив почесну грамоту голові первинної профспілкової організації ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» Мірошніченку Федору Борисовичу за багаторічну плідну роботу в профспілці, високий професіоналізм і активну громадську позицію по захисту трудових прав та соціально-економіічних інтересів працюючих .

Фото 2. 19.03.2014
Вручення грамоти Мірошніченку Федору Борисовичу.