Подати заяву для вступу

На підтримку захисників Вітчизни!

Зараз український народ, щойно переживши трагічні лютневі події та подолавши психологічні травми кровопролиття на Майдані, опинився перед загрозою військової інтервенції Росії. Україна опинилась на межі втрати своєї суверенності та територіальної цілісності. І саме в цей час наш народ проявляє неабияку єдність, патріотизм та силу духу.

Фото 1. 20.03.2014
Журналіст телеканалу "1+1"

Збройні Сили Батьківщини знаходяться у складній ситуації і потребують допомоги. Небайдужими до долі країни, а зокрема військовослужбовців, є працівники Роменського вищого професійного училища, які дружньо організували допомогу військовим частинам, розміщених на Роменщині. Крім того, що весь колектив власними силами зібрав кошти для армії, в їдальні навчального закладу щодня готуються гарячі страви для захисників Вітчизни, учні допомагали військовим зводити земляні укріплення.

Фото 2. 20.03.2014

Сьогодні, 20 березня, в Роменське ВПУ завітали представники загальнонаціонального телеканалу 1+1, які відзняли репортаж про активістів навчального закладу, які, не шкодуючи власних сил, допомагають захистити цілісність держави, відстояти національні інтереси та незалежність.

Фото 3. 20.03.2014
Фото на згадку. Представники телеканалу, директор Роменського ВПУ Павло Помаран, директор ЗОШ І-ІІ ст.№8 Ірина Головач.