Подати заяву для вступу

Хай віє вітер змін на краще!

Сьогодні зранку небо було затягнуте хмарами, потім через декілька хвилин воно сипнуло снігом, а ще трохи – і воно наповнилось сонячною блакиттю. І всі ці природні метаморфози, які відбуваються паралельно з бурхливими подіями у нашій країні, приносить поривчастий вітер, що зараз з упевненістю можна назвати вітром змін, який подарує нам довгоочікуване краще майбутнє.

18 березня дружній колектив Роменського ВПУ зібрався на традиційну загальноучилищну лінійку у піднесеному настрої. І хоча ситуація в нашій країні вкрай напружена, молодь, в очікуванні щасливих перемін, продовжує жити, квітнути й творити.

Фото 3. 17.03.2014
"Дме вітер у руна життя молоде..."

Минулий тиждень був насичений приємними подіями, в яких активну участь приймали учнівський та педагогічний колективи. Заступник директора з НВР Гулак І.В. урочисто оголосила, що ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» отримав І місце у заключному етапі обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти». Під гучні оплески всіх присутніх на лінійці назвали найкращих виконавців у таких номінаціях:

Фото 6. 17.03.2014
Заступник директора з НВР Гулак І.В. урочисто оголосила переможців конкурсу «Таланти профтехосвіти».

- «Кращий вокаліст» серед учнів - Дзюба Анна;

- «Кращий дует» серед працівників – Гурін Володимир та Полєжай Надія.

- "Кращий сценарій" - Прокопенко Тетяна.

Але це не єдині досягнення. Також у навчальному закладі були проведені змагання з дартцу та кульової стрільби серед працівників училища. Керівник фізичного виховання Полєжай О.М. вручив грамоти переможцям.

Фото 11. 17.03.2014
Керівник фізичного виховання Полєжай О.М. вручив грамоти переможцям.

У турнірі з дартцу першими стали:

- ІІІ місце – Міщенко Н.Г.;

- ІІ місце – Скрипаль Т.Д.;

- І місце – Помазан О.М.

Фото 10. 18.03.2014
Надія Міщенко - ІІІ місце.
Фото 8. 17.03.2014
Тамара Скрипаль - ІІ місце.
Фото 2. 17.03.2014
Оксана Помазан - І місце.

У змаганні з кульвої стрільби призові місця розділили:

- ІІІ місце – Помаран П.І.;

- ІІ місце – Хропко А.І., Спичка В.В.;

- І місце - Чорнобук Г.Г.

Фото 1. 17.03.2014
Павло Помаран - призер змагання з кульової стрільби.

Учні Роменського ВПУ приймають активну участь і в навчальному процесі, підвищують свою майстерність та професіоналізм, досягаючи при цьому неабияких успіхів.

Загальноучилищний конкурс професійної майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» відбувся в навчальному закладі минулого тижня. Заступник директора з НВР Мірошніченко Ф.Б. від імені учнівського і педагогічного колективу привітав учасників-переможців конкурсу, а саме: Черниша Д. (група АСЕ-3) за зайняте ІІІ місце; Чмуру Ю. (група АСЕ-3) за отримане ІІ місце і Батуріна С.(група АСЕ-3), який зайняв почесне І місце і буде приймати участь в обласному конкурсі професійної майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».

Фото 4. 17.03.2014
Черниш Д. (група АСЕ-3) - ІІІ місце.
Фото 7. 17.03.2014
Чмура Ю. (група АСЕ-3) - ІІ місце.
Фото 12. 17.03.2014
Батурін С. (група АСЕ-3) - І місце.

Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень!

Звісно, не можна знову було не торкнутися питання єдності України та подальшої долі нашого народу. До всіх присутніх звернувся директор Роменського ВПУ Помаран П.І., який наголосив, що всім нам дуже хочеться жити у вільній, незалежній, суверенній державі, а для цього ми маємо бути небайдужими до вирішення тих проблем, які наразі вкрай гостро постали в Україні, розповів про можливості надання допомоги вітчизняним збройним силам у захисті територіальної цілісності нашої держави та суверенітету. Павло Іванович звернувся до педагогічного колективу з пропозицією підтримати акцію допомоги військовим, наголосив, що ми повинні бути єдині, особливо сьогодні.

Фото 5. 17.03.2014
Павло Помаран із зверненням до учнівського та педагогічного колективів.

І хай вітер змін віє тільки на краще!