Подати заяву для вступу

Сучасний кухар – це одночасно професіонал, художник, дієтолог, психолог і, навіть, чарівник.

15 березня 2014 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» закінчила навчання група слухачів від центру зайнятості К1-ЦЗ, які здобули професію «Кухар ІІІ розряду».

Фото 3. 17.03.2014
Фото 4. 17.03.2014
Група слухачів від центру зайнятості К1-ЦЗ.

Кухар – незмінно популярна професія на ринку праці. Заклади ресторанного сервісу мають велику популярність серед населення, але щоб по-справжньому мати високий рейтинг, там мають працювати професіонали своєї справи. Страва повинна бути не лише поживною, корисною, смачною, а й приносити задоволення та естетичну насолоду. Приготування їжі – це справжня наука і мистецтво, осягнути які можна лише маючи палке бажання рости, набувати все новіших знань, вмінь у кухарській справі, повсякчас вдосконалювати та відшліфовувати свою майстерність.

Стати гарним кухарем у співпраці з Роменським міськрайонним центром зайнятості населення надає можливість всім бажаючим Роменське вище професійне училище. У спеціально облаштованих лабораторіях працюють справжні майстри, навчаючись та працюючи з якими безробітні можуть оволодіти всіма секретами ремесла.

Фото 1. 17.03.2014
Фото 9. 17.03.2014
Викладач спецдисциплін Філімонова О.А. докладає всіх зусиль, щоб кожен випускник став майстром своєї справи.

Захист кваліфікаційних робіт проходив в присутності: начальника відділу активної підтримки безробітніх Роменського МРЦЗ Шебеді Л.М., заступника директора з НВР та керівника групи Мірошніченка Ф.Б., викладача спецдисциплін Філімонової О.А. Слухачі презентували власноруч виконані та оформлені страви, розповідали про основні прийоми та тонкощі рецептури, демонструючи при цьому гідний рівень підготовки, отриманий у навчальному закладі та на місці проходження виробничої практики. Члени кваліфікаційної комісії мали можливість оцінити смакові властивості та декоративне оформлення страв та вміння презентувати готове блюдо, ставили питання професійного характеру та надавали випускникам корисні поради на майбутнє.

Фото 10. 17.03.2014
Слухачі продемонстрували гідний рівень підготовки.
Фото 6. 17.03.2014
Кваліфікаційна страва від Гирич В.
Фото 5. 17.03.2014
Косенко А. з презентацією свого кулінарного витвору.
Фото 7. 17.03.2014
Атестаційна комісія відзначила майстерність Іванченко Л.

Заступник директора з НВР Мірошніченко Ф.Б. привітав слухачів від центру зайнятості з успішним захистом кваліфікаційних робіт та отриманням професії «Кухар ІІІ розряду», побажав професійних успіхів, здійснення всіх задумів і мрій.

Зичимо всім випускникам, слухачам від Роменського міськрайонного центру зайнятості населення, кар’єрного росту та професійних досягнень!