Подати заяву для вступу

Ми – за єдину Україну

У вівторок 4 березня училищна родина традиційно зібралась на лінійку. Директор навчального закладу Павло Іванович Помаран привітав учнів з початком весни, відзначив, що в училищі наразі відбувається обласний конкурс «Таланти профтехосвіти», який розважить всіх цікавими зустрічами з колегами та обдарованою молоддю професійно-технічних навчальних закладів області, вразить колоритною виставкою учнівських робіт, присвячених 200-річчю з дня народження Т .Г. Шевченка.

Та головною темою для розмови все ж таки стало питання вкрай напруженої ситуації в країні. Адже не секрет, що фактично весь світ обговорює заходи впливу та можливість врегулювання кризи в Україні, яка може призвести до жахливих наслідків. Павло Іванович вкотре наголосив, що будь-які суспільно-політичні конфлікти потрібно вирішувати виключно мирними шляхами, рішуче піддав осуду порушення українського суверенітету і територіальної цілісності, які є актом агресії з боку Російської Федерації, зазначив, що Україна має бути єдиною та неподільною. Павло Іванович також звернувся з проханням об’єктивно аналізувати інформацію, яка повсякчас надходить з різних джерел ЗМІ, не допускати розпалювання міжнародної ворожнечі, і в цей гострий історичний момент у житті України об’єднати зусилля задля збереження миру та спокою.

Фото 1. 04.03.2014
Директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" П.І.Помаран про гарячі події в Україні.

Колектив училища висловив неухильну підтримку всьому сказаному керівником навчального закладу, адже в Роменському ВПУ працюють і навчаються небайдужі до долі України люди. Всі вірять і сподіваються, що ті, від кого залежить доля України, приймуть зважені рішення, щоб досягнути політичної стабільності, зберегти територіальну єдність та цілісність, не допустити ворожнечі між братами і сестрами єдиного народу, як і закликав Великий Кобзар: «Обніміться ж, брати мої!»

Фото 2. 04.03.2014
Ми - за єдину Україну!