Подати заяву для вступу

Майстри будівельної справи

Люди будували завжди. Нині запити на будівництво величезні, а завтра потрібно створювати ще більше. Майбутнім будівельникам - зводити нові міста, втілювати в життя інноваційні проекти. З розвитком сучасних будівельних матеріалів, технологій виконання робіт, підвищився попит на кваліфікованих спеціалістів будівельного напрямку.

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» отримало право здійснювати підготовку за спеціальністю ««Будівництво та експлуатація будівель і споруд», кваліфікацією «технік-будівельник» з 2002 року.

Підготовка фахівців зі спеціальності ведеться відповідно до освітньо-професійних програм, освітньо-кваліфікаційних характеристик, навчальних планів, розроблених згідно освітньо-професійної програми.

На третій ступінь професійно-технічної освіти зараховуються випускники ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» з числа кращих з професії «муляр, штукатур, лицювальник-плиточник», які мають повну середню освіту.

На третій ступінь професійно-технічної освіти приймаються випускники інших ПТНЗ, працюючі робітники, особи з числа незайнятого населення, які завершили навчання на другому ступені й мають необхідний рівень кваліфікації з відповідної професії, повну загальну середню освіту та витримали конкурсний відбір.

Конкурсний відбір осіб на третій ступінь професійно-технічної освіти здійснюється за критеріями, що визначаються училищем, в основі яких мають бути: здібність, старанність, прагнення та здатність до продуктивної праці, високий рівень навчальних досягнень на другому ступені професійно-технічної освіти.

Фахівців цієї спеціальності готують для роботи в галузі будівництва, а також у інших організаціях, що входять до складу будівельного комплексу.

Навчальний заклад має відповідну матеріально-технічну базу. Для опанування навичками спеціальності є навчальні майстерні, лабораторії, кабінети курсового і дипломного проектування. Учні мають можливість займатися художньою самодіяльністю, спортом, беруть участь у факультативних заняттях з вивчення та впровадження сучасних будівельних матеріалів та технологій. Вони неодноразово ставали переможцями і призерами конкурсів професійної майстерності, олімпіад.

Від праці техніка-будівельника завжди є практична користь, оволодіння всіма її секретами дасть можливість бути справжніми творцями, художниками, майстрами своєї справи.

Якщо Ви зацікавилися будівництвом, якщо Ви молоді, енергійні, - оберіть спеціальність «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».

Фото 1. 01.03.2014
Молодшому спеціалісту потрібні неабиякий інтелект, уміння зосереджуватися, працелюбність.
Фото 2. 01.03.2014
Відчувати ритм та темп навчального процесу цікаво й під час перерв.
Фото 3. 01.03.2014
Консультації, поради та спілкування потрібні техніку-будівельнику для його подальшої діяльності.