Подати заяву для вступу

ЧАСУ НЕ ГАЙТЕ – ПРОФЕСІЮ ВИБИРАЙТЕ !

Цьогорічні випускники на порозі дорослого життя. А це значить, що дитинство фінішувало і настав момент важкого вибору: яку дорогу обрати у майбутнє, з якою професією пов’язати своє трудове життя.

Вибір професії не довіряйте нікому. Бо лише ви самі найкраще знаєте, до чого у вас лежить душа, який вид діяльності співзвучний вашим уподобанням, до чого маєте здібності.

    Обираючи професію, необхідно чітко відповісти на ряд запитань:
  • про яку професію мрієте?
  • які прогалини у своїх знаннях і вміннях вам потрібно ліквідувати, щоб отримати бажану професію?
  • які ваші плани на найближчий час і перспективу?

Тож зверніться до РОМЕНСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА і ви не пожалкуєте!

ТУТ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ ВИЗНАЧИТИСЯ З ПРОФЕСІЄЮ!

Хто обере професію муляра, штукатура, лицювальника-плиточника зможе продовжити навчання за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» і отримати кваліфікацію техніка-будівельника. На базі навчального закладу працює ресурсний центр компанії Хенкель Баутехнік «Україна», де додатково можна отримати сертифікати на проведення робіт за сучасними будівельними технологіями (опорядження приміщень декоративними сумішами Церезіт, облицювання поверхонь плитками та улаштування самовирівнюючих підлог, гідроізоляції, теплоізоляції за сучасними технологіями тощо).

Фото 1. професії

Фото 2. професії

Професія електрогазозварника – це оригінальні вироби та деталі інтер’єру, незамінні підставки для квітів, дачні набори, декоративні огорожі, засоби огороднього інвентарю та безперечно - можливість оживити метал у тих виробах , які тобі до вподоби.

Фото 3. професії

Якщо вас цікавить професія столяр будівельний, монтажник гіпсокартонних конструкцій, то в першу чергу це перспектива доброго заробітку та працевлаштування. Бо сьогодні особливо стрімко зростає попит роботодавців на висококваліфікованих робітників такої кваліфікації.

Фото 4. професії

Фото 5. професії

Не треба зверхньо ставитися до того, мовляв, щоб будівельником стати, великої науки не треба. Але ж із кожним роком вдосконалюються технології, впроваджуються сучасні матеріали. Вчитися треба обов’язково. І чим більше знатимете, тим більше вмітимете. І тим швидше робота знайде вас. Отож вдалого вам вибору!

Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому. Крок за кроком наближайтеся до своєї мети.

Якщо Ви бажаєте вибрати або змінити професію, проаналізувати свої знання, інтереси, нахили, риси характеру, окреслити шляхи працевлаштування звертайтеся до ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» за адресою:

м.Ромни , вул. Коржівська, 44, тел. 2-11-94, 2-10-28

Завідуюча відділенням Н.Г.Міщенко