Подати заяву для вступу

Чарівний світ праці і творчості – професія штукатура

Професія штукатура - це дуже древня професія, початок якої сягає у глибину сторіч. Першим вчителем будівничих була природа, що їх оточувала. З часом штукатурні роботи досягли зеніту своєї могутності й культурного розквіту. Згодом багато чого змінювалося в технології і методах роботи, але незмінним залишалося їх призначення: надавати окремим приміщенням і цілим будинкам завершеності, виразності, красивого естетичного вигляду.

Результати роботи штукатура завжди в центрі уваги, тому кажуть, що його робота є візитною карткою всіх будівельників.

Від багатьох професій, прекрасних і різних, професія штукатура відрізняється тим, що вона втілюється в красі наших міст, зручності квартир, складному переплетенні декоративних оздоблень. Переконатися в цьому можна, пройшовши навчально-виробничими приміщеннями училища, де багато створено руками штукатурів: зі смаком підібрані сучасні опоряджувальні матеріали, природна колористична гармонія, охайне якісне виконання робіт.

Сучасні вимоги європейського рівня ставлять перед штукатурами завдання: використання найсучасніших матеріалів та новітніх технологій. І це зрозуміло, адже без цієї професії не може бути ніяких планів на майбутнє. Практичні навички штукатура стануть доступними кожному, хто виявить бажання вивчати нове, шукати ще не відкриті поєднання краси і гармонії в опорядженні будівель.

Тисячі доріг відкрито перед тобою, юний друже, тож обери чарівний світ праці і творчості – професію штукатура. Колектив училища допоможе зорієнтуватися тобі при виборі професії.

Фото 1. 28.02.2014
Опанування професії починається з простих штукатурних процесів.
Фото 2. 28.02.2014
Для досягнення високої якості штукатурних робіт потрібно докласти максимум зусиль.
Фото 3. 28.02.2014
Консультації досвіченого майстра в/н завжди своєчасні та спрямовані на якість виконання робіт.
Фото 4. 28.02.2014
Наші кадри будуть потрібні завжди.