Подати заяву для вступу

Професійна спрямованість – сходинка до майстерності

Людина побудувала Храм,

звертаючись до богів та зірок,

Людина побудувала Піраміди,

звертаючись до вічності,

Людина побудувала Палаци,

звертаючись до величності,

Людина побудувала свої будинки,

Людина побудувала свої будинки,

Праця будівничого завжди

звернена до піднесеного

І це робить її вічною.

В усі часи будівництво вимагало наполегливої праці, неабиякого таланту, вміння, розуміння прекрасного. Професія муляра, лицювальника-плиточника має дуже давню історію і впродовж віків, більш за все під впливом науково-технічного прогресу, зазнала багато змін. У кожної професії свої секрети, які підкоряються лише тим, хто любить і поважає своє ремесло.

Фото 1. 24.02.2014
Професія муляра - цікава і вимагає високої кваліфікації.

Саме муляр втілює в життя ідеї архітекторів та проектувальників, зводить просторові конструкції промислових споруд, будівлі суспільно-побутового призначення та житлові будинки. Він бере участь майже у всіх будівельних операціях, відповідає за те, наскільки комфортно почуватимуться люди у збудованому ним помешканні, як довго воно служитиме.

Фото 2. 24.02.2014
Формування навичок мурування - справа з нелегких.

Кваліфікований муляр, лицювальник-плиточник має естетичний смак, акуратність, просторове мислення. Від нього залежить краса збудованих ними споруд, їх міцність і довговічність.

Крім властивих йому операцій, кваліфікований муляр може виконувати інші, пов’язані з укладанням бетону, монтажем бетонних і залізобетонних конструкцій, проведенням гідроізоляційних робіт. Для якісного виконання своїх обов’язків, муляр, лицювальник-плиточник повинен осягнути певний рівень знань і навичок.

Фото 3. 24.02.2014
Працьовитість та наполегливість під час виробничого навчання - шлях до професіоналізму.

Наявність навчально-виробничих майстерень, лабораторій у навчальному закладі створює необхідні умови для навчання учнів, забезпечує послідовність вивчення програмного матеріалу.

Фото 4. 24.02.2014
Результатом виробничого навчання є правильне та якісне виконання майбутніми робітниками основних трудових прийомів праці.

Під час уроків виробничого навчання в майстернях, лабораторіях відточуються вміння та навички учнів в процесі постійного тренування під керівництвом майстрів виробничого навчання. Для навчання учнів у закладі створено всі умови для професійного розвитку та реалізації своїх знаннь на практиці.

Фото 5. 24.02.2014
Фото 6. 24.02.2014
Майстер виробничого навчання - основний організатор виробничого навчання, наставник, вихователь.

Тим, хто бажає навчатися професії «муляр, штукатур, лицювальник-плиточник» знайдеться місце, де прикласти свої сили, знання, ентузіазм. Тож запрошуємо молодь на навчання до ДПТНЗ «Роменське ВПУ».