Подати заяву для вступу

«Якщо мобілка приросла до вуха»

Важлива роль у вихованні учнів, розширенні й поглибленні їхніх знань, розвиткові творчих здібностей належить організованій виховній роботі.

У Роменському ВПУ класними керівниками постійно проводяться різноманітні виховні заходи, спрямовані на задоволення інтересів та запитів молоді.

25 лютого класний керівник І.О. Дівенко провела годину спілкування з учнями групи АСЕ-3 на тему: «Якщо мобілка приросла до вуха».

Фото 1. 26.02.2014
Класний керівник Дівенко І.О. у ході виховної години

Мобільний телефон настільки щільно увійшов в наше життя, що його наявність вважається чимось закономірним, а випадкова відсутність обертається значним дискомфортом.

Під час виховної години учні мали змогу познайомитися з історією виникнення та розвитком мобільних телефонів, навчилися правильно ними користуватися, з’ясували, чи шкодить мобільний телефон здоров’ю і головне – розробили методи захисту від несприятливого впливу стільникового зв’язку.

Фото 2. 26.02.2014
Животенко Олександр підібрав цікавий матеріал про історію виникнення та розвиток мобільних телефонів
Фото 3. 26.02.2014
Учні розробили методи захисту від несприятливого впливу стільникового зв’язку.

Класний керівник ознайомила учнів з наказом Міністерства освіти і науки України від 25 травня 2007 № 420 з 1 вересня 2007 р. про заборону використання мобільних телефонів у загальноосвітніх та професійно-технічних закладах усіма учасниками навчального процесу під час проведення навчальних занять

Враховуючи, що мобільний телефон став необхідним атрибутом вдома, на роботі, на відпочинку, в дорозі та значно спрощує життя і звільняє час для більш важливих справ, адміністрація ДПТНЗ «Роменське ВПУ» спільно з учнівським самоврядуванням та батьківським комітетом визначили загальні правила користування мобільним зв’язком у навчальному закладі, знання і виконання яких є ознакою вихованості та високої культури спілкування абонента:

1.Вимикати телефон або переключати його під час занять у режим «без звуку». Використання послуг «голосова пошта» та «хто дзвонив» не дозволить пропустити жодного дзвінка від друзів чи батьків.

2.Вчитель має право вилучити телефон в учня, який користується ним під час уроку та повернути його батькам.

3.В училищі суворо забороняється фотографувати або знімати на відео, що може призвести до створення штучних сцен образ і приниження в учнівському середовищі, що негативно впливає на навчальний процес.

4.Потрібно просити дозволу, перш ніж когось сфотографувати або зняти відео на свій мобільний.

5.Поважати право людини на особисте життя - не читати текстові повідомлення й не переглядати список дзвінків у чужому телефоні без дозволу.

6.Вимикати мобільний телефон там, де є застереження: «Будь ласка, вимкніть Ваш мобільний телефон», наприклад, у літаках чи медичних закладах.

7.Переводити свій мобільний телефон у режим «без звуку» або користуватися послугою «голосова пошта» у театрах, музеях, на виставках, у кінотеатрах, в бібліотеках.

8.Обирати такі рингтони, які будуть приємними власнику телефона і в той же час не турбуватимуть оточуючих.

9.Установлювати мінімальну гучність сигналу мобільного телефону під час відпочинку разом з іншими людьми.

10.У громадських місцях: магазинах, транспорті, ліфті тощо намагатися розмовляти по мобільному телефону максимально тихо та коротко, щоб не заважати оточуючим своїми розмовами.

11.Не використовувати чужі мобільні телефони в своїх цілях та повідомляти їх мобільні номери третім особам без дозволу.

12.Адміністрація не несе відповідальності за збереження мобільних телефонів.

13.Розповідати про правила мобільного етикету своїм друзям.

Фото 4. 26.02.2014
Учні групи АСЕ-3 у полоні мобільного зв'язку.