Подати заяву для вступу

Учні Роменського ВПУ знову з перемогами

25 лютого в Роменському ВПУ традиційна загальноучилищна лінійка пройшла в піднесеному урочистому настрої. Головною подією стало вручення грамот за зайняті призові місця у першості гуртожитку з настільного тенісу серед хлопців, присвяченій Дню захисників вітчизни. Учнівський і педагогічний колектив щиро привітали переможців та побажали нових спортивних звитяг. Директор Роменського вищого професійного училища Помаран П.І. вручив грамоти призерам змагання.

Фото 1. 25.02.2014
У ході загальноучилищної лінійки

Третє місце виборов Гаращенко Олександр, учень групи АСЕ-1.

Фото 2. 25.02.2014
Нагородження Геращенка Олександра (група АСЕ-1)

Друге місце зайняв Литвиненко Микола, учень групи КК-3.

Фото 3. 25.02.2014
Нагородження Литвиненка Миколи (група КК-3)

Переможцем змагання став Горошко Віталій, учень групи МШП-1.

Фото 4. 25.02.2014
Горошко Віталій (група МШП-1)- переможець першості гуртожитку з настільного тенісу та Павло Іванович Помаран - Директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ"

Але це не єдине наше досягнення. Відповідно до положення про призначення стипендій голови обласної державної адміністрації обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань, Кириченко Дарії, учениці групи КК-3, встановили стипендію голови обласної державної адміністрації, яку вона буде отримувати впродовж 2014-2015 навчального року. З цією важливою подією привітали Кириченко Дарію педагогічний та учнівський колективи.

На лінійці також розглянули важливі питання училищних буднів. Адміністрація акцентувала увагу на дотриманні учнями правил внутрішнього розпорядку училища, повідомила про заходи, які будуть проходити найближчим часом у навчальному закладі.