Подати заяву для вступу

Традиційна загальноучилищна лінійка продовжує свою роботу

Традиційна загальноучилищна лінійка продовжує свою роботу. 18 лютого учнівський та педагогічний колектив зібрались вранці на подвір’ї училища, щоб обговорити нагальні проблеми на знайти методи їх вирішення.

Фото 1. 18.02.2014
Учнівський та педагогічний колективи під час проведення лінійки.

Головним питанням лінійки стало відвідування учнями уроків та порушення правил внутрішнього розпорядку навчального закладу. До учнівського колективу звернулася адміністрація Роменського вищого професійного училища, акцентувавши увагу на пропусках занять без поважної причини, на палінні та повідомили про застосування мір покарання стосовно порушників дисципліни та порядку. Директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Помаран П.І. наголосив на відповідальному ставленні до навчально-виховного процесу, оскільки це забезпечить гідний рівень освіти та підвищить рейтинг навчального закладу.

Фото 2. 18.02.2014
Директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Помаран П.І. та заступник директора з навчально-виховної роботи Гулак І.В.звернулись до питання порушення правил внутрішнього розпорядку навчального закладу.

Заступник директора з навчально-методичної роботи Рукавичка Т.Я. акцентувала увагу на приємних моментах учнівського життя. У Роменського ВПУ відбувся І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових і спеціальних дисциплін, в якому учні навчального закладу взяли активну участь. Переможцями І етапу Всеукраїнських олімпіад зі спеціальних дисциплін стали: Сумцов Євген ( група МШП-3), Холоша Андрій ( група КК-4), Лазоренко Ростислав ( група КК-2), Панащенко Ірина (група ПП-2), Лебедь Анна ( група КЗ-4), Балюра Олександр (Група ЕГЗ-2), Макаренко Сергій (група АСЕ-3).

Фото 3. 18.02.2014
Заступник директора з навчально-методичної роботи Рукавичка Т.Я. про приємні моменти учнівського життя.

Переможці будуть представляти Роменське вище професійне училище у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад зі спеціальних дисциплін, який відбудеться 20 лютого в Конотопському вищому професійному училищі.