Подати заяву для вступу

Життя людини – найвища цінність

Атестація практичних психологів освітніх закладів здійснюється згідно з типовим Положенням про атестацію педагогічних працівників України та має на меті активізацію творчої професійної діяльності, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, якісної роботи, підвищення відповідальності за її результати.

Згідно плану атестації педагогічних працівників Роменського вищого професійного училища на 2013-2014 навчальний рік практичний психолог Радчук Н.А. проходить атестацію, у зв’язку з чим 4 лютого провела відкриту годину спілкування на тему: «Життя людини – найвища цінність».

Фото 1. 08.02.2014
Практичний психолог Радчук Надія Анатоліївна.

Термін «життя» і всі запитання, які з ним пов'язані є для учнів цікавими та дуже актуальними , тому мета психологічної години - допомогти учням усвідомити істину цінність буття, зрозуміти його смисл; пояснити, що кожна людина неповторна та унікальна; розвивати вміння жити в мирі і злагоді та уникати шкідливих звичок; виховувати активний спосіб життя, інтерес до творчості.

Фото 2. 08.02.2014
Учні групи ПП-1 під час години спілкування.
Учні групи з професії «Продавець продовольчих і непродовольчих товарів» взяли активну участь у грі-аукціоні «Як розпорядитися своїм життям», створили яскраві колажі своїх мрій та планів на майбутнє, поділилися думками стосовно основного призначення людини, зрозуміли і довели, що ми живемо, щоб радіти і приносити оточуючим світло своєї радості, проявляти турботу і доброзичливість, розвивати свої таланти, бути щасливими, натхненними, любити, робити те, що буде на користь і собі, і іншим.

Фото 3. 08.02.2014
Фото 4. 08.02.2014
Учні групи з професії «Продавець продовольчих і непродовольчих товарів» у процесі створення колажів.
Година спілкування пройшла у доброзичливій та творчій атмосфері, учні здійснили аналіз своїх життєвих пріоритетів, визначили основні критерії оцінки існування людини, зрозуміли і усвідомили, що людина може бути творцем і господарем власного життя, а щастя полягає у можливості робити щасливими інших.

Фото 5. 08.02.2014
Фото 6. 08.02.2014
Основні складові щастя життя людини на колажах учнів.
У подарунок кожний учень отримав духовні заповіді матері Тереза, які мають стати дороговказом у житті молодого покоління.