Подати заяву для вступу

Тиждень професій комп’ютерного спрямування

Традицією в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» є проведення предметних тижнів. Це, в першу чергу, систематизує, закріплює та поглиблює теоретичні, практичні знання учнів за профілюючими дисциплінами, сприяє формуванню в них професійних умінь і навичок, розвиває творчий та інтелектуальний потенціал, виховує самостійність та наполегливість.

З 3 по 7 лютого в Роменському вищому професійному училищі був проведений Тиждень професій комп’ютерного спрямування, метою якого було не лише підвищити рівень знань учнів навчального закладу з предметів, а й популяризувати робітничі професії серед учнів шкіл міста та стимулювати інтерес до них.

Заходи тижня відзначалися різноманіттям тем, напрямків, форм та методів проведення. Учні навчального закладу демонстрували міцні знання з дисциплін, вміння швидко орієнтуватись, конструктивно і творчо мислити, проявляли здатність бути комунікабельними та презентабельними.

Тиждень професій комп’ютерного спрямування розпочався конкурсом стіннівок, малюнків, кросвордів, ребусів, загадок, віршів, у яких учні відтворили своє бачення обраної професії.

У рамках тижня викладач інформатики Дівенко І. О. провела відкритий урок на тему «Ознайомлення з сайтами для працевлаштування. Пошук роботи з професії «Кухар».

Цікавим та креативним став конкурс відеокліпів на тему: «Моя професія – найкраща» серед учнів з професії «Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування».

Фото 7. 07.02.2014
Під час презентації кліпів: «Моя професія – найкраща»

Відеороботи, представлені у декількох номінаціях, були змістовними, пізнавальними, оригінальними і, навіть, веселими.

Фото 16. 07.02.2014
Сценка "Я купила ноутбук".

І конкурсанти, і глядачі отримали інтелектуальне й емоційне задоволення від демонстрації відеокліпів.

Вибір професії — один із найголовніших у житті, який здійснює людина в юному віці.

Працівниками навчального закладу велика увага приділяється профорієнтаційній роботі, що проводиться з метою популяризації робітничих професій та залучення учнів шкіл на навчання в Роменське вище професійне училище.

5 лютого для учнів 11 класів ЗОШ №3 та ЗОШ №7 був організований «День відкритих дверей». Учнів ознайомили з матеріально-технічною базою училища, розповіли про умови вступу, навчання і проживання, звернувши увагу на те, що ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - це перший навчальний заклад в Україні, який проводить підготовку за професією «Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування». Одинадцятикласники отримали змістовну інформацію про особливості, специфіку даної професії та сфери можливого працевлаштування випускників.

Фото 8. 07.02.2014
Фото 9. 07.02.2014
Фото 28. 07.02.2014
Тепло і привітно зустріли учнів 11 класів ЗОШ №3 та ЗОШ №7 в ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

До уваги гостей були запропоновані приклади робіт, які виконують учні з професії «Монтажник ІКУ». Свої майстер-класи продемонстрували: Тихонько В. (обжим кабеля «вита пара»); Титаренко А. (заправка картриджа до лазерного принтера); Шлепель О. (процес комплектації системного блока); Гирич Д. (технологія створення відеокліпу в програмі Pinnacle Studio); Іваненко Д. (створення колажу в Photoshop); Супрун М. (виготовлення блокноту).

Фото 11. 07.02.2014
Тихонько В. (обжим кабеля «вита пара»)
Фото 12. 07.02.2014
Титаренко А. (заправка картриджа до лазерного принтера)
Фото 13. 07.02.2014
Шлепель О. (процес комплектації системного блока)
Фото 14. 07.02.2014
Супрун М. (виготовлення блокноту)
Фото 15. 07.02.2014
Іваненко Д. (створення колажу в Photoshop)
Фото 6. 07.02.2014
Гирич Д. (технологія створення відеокліпу в програмі Pinnacle Studio)

Школярі з задоволенням брали участь в конкурсах на ерудицію та на швидкість друку. Найактивніші учасники були нагороджені солодкими призами.

Фото 19. 07.02.2014
У ході змагання на швидкість друку.

Гарний настрій хлопців і дівчат свідчив про те, що вони отримали задоволення, відвідавши Роменське ВПУ, та по-справжньому зацікавилися професією «Монтажник ІКУ». На згадку про візит вони залишили теплі побажання для педагогічного та учнівського колективів училища.

Фото 18. 07.02.2014
Школярі залишили теплі побажання для педагогічного та учнівського колективів училища.

6 лютого з метою активізації навчальної діяльності учнів, формування і підтримання інтересу до вивчення інформатики викладачем Хуторною В.Г. було проведено ток-шоу «Інфоманія». У конкурсі взяли участь учні навчального закладу, які цікавляться інформаційними технологіями. Учасники ток-шоу пройшли три тури, продемострувавши всім присутнім свої знання, уміння, спритність, кмітливість. Найрозумніші отримали вітання друзів та солодкі подарунки.

Фото 22. 07.02.2014
Журі шоу "Інфоманія": Подоляка О.В.- методист; Шило О.- голова учнівського самоврядування; Чичик Ю.- радник Центру дисципліни і порядку.
Фото 24. 07.02.2014
Любителі інформатики під час конкурсів.
Фото 20. 07.02.2014
Викладач інформатики Хуторна В.Г.

Переможцями стали: ІІІ місце – Сардаков Є. ( група АСЕ-1); ІІ місце – Филон А. (група ПП-1); І місце виборов Ткаченко О. (група АСЕ-1).

Фото 27. 07.02.2014
Сардаков Є. ( група АСЕ-1) зайняв ІІІ призове місце.
Фото 26. 07.02.2014
Филон А.(група ПП-1) виборола ІІ місце.
Фото 25. 07.02.2014
Переможець конкурсу - Ткаченко О. (група АСЕ-1).

7 лютого було підведено підсумки Тижня професій комп’ютерного спрямування та визначено найактивніших учасників та призерів конкурсів.

Грамоти переможцям будуть вручені на загальноучилищній лінійці.