Подати заяву для вступу

У добру путь, випускники!

Дипломна робота – це останній і найважливіший проект, який у повній мірі відображає всі результати, досягнуті учнями за час навчання. Його написання вимагає серйозної послідовної підготовки, і не менш важливим є захист створеного проекту. Здавалося б, залишилось так мало, але, як відомо, «останній бій – найважчий».

4 лютого учні групи з професії «Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник» зібрались, щоб пройти останній етап до отримання професії – захисту дипломної роботи, сам процес якого викликає цілу хвилю емоцій. Але дуже важливо, щоб виступ пройшов блискуче і не перекреслив в одну мить кропіткий, наполегливий та тривалий труд на шляху до отримання диплома кваліфікованого робітника.

Фото 1. 05.02.2014
На фото. В очікуванні захисту дипломних проектів.

З важливою подією в житті учнів привітав директор навчального закладу Павло Іванович Помаран, побажав достойного захисту дипломних робіт, наснаги, впевненості в собі і своїх силах та вдалого працевлаштування.

Бойовий дух випускників підняла своєю промовою заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Яківна Рукавичка, яка відзначила гарний рівень підготовки учнів впродовж всього терміну навчання в училищі, висловила впевненість у тому, що захист дипломів пройде на відмінно, і кожен з учнів отримає достойну оцінку і професію «Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник ІV розряду».

Державна атестаційна комісія у складі: голова комісії – Лаврів Віктор Ярославович – директор товариства «Ромниміськбуд»; заступник голови – Мірошніченко Федір Борисович – заступник директора з навчально-виробничої роботи; члени комісії: Омеляненко Олександр Вікторович - викладач спецдисциплін, Омельченко Віталій Петрович, Швидко Леонід Володимирович – майстри виробничого навчання, мали нагоду оцінити обізнаність учнів у сфері їх професійної діяльності, рівень підготовки, ставили запитання стосовно технологічного ремонту та технічного обслуговування вузлів та механізмів автомобілів, технології процесу електрогазозварювальних робіт, цікавилися результатами проходження практики та з’ясовували перспективи подальшого працевлаштування кожного учня.

Фото 2. 05.02.2014
На фото. Державна атестаційна комісія.
Фото 3. 05.02.2014
Фото 4. 05.02.2014
Фото 5. 05.02.2014
Фото 6. 05.02.2014
На фото. Учні групи АСЕ-4 у ході захисту дипломних робіт.

По завершенню захисту дипломних робіт атестаційна комісія відзначила гідний рівень підготовки учнів, їхню цілеспрямованість, наполегливість та бажання стати справжніми професіоналами. Учні почули багато теплих слів привітання від адміністрації навчального закладу та отримали грамоти та подяки.

Фото 7. 05.02.2014
На фото. Заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Яківна Рукавичка вручає випускникам грамоти і подяки.

Щиро вітаємо випускників та бажаємо стрімкого професійного зростання, щастя, успіхів у всіх починаннях та здійснення заповітних мрій!

У добру путь, випускники!

Фото 8. 05.02.2014
Фото на згадку.