Подати заяву для вступу

Мистецтво виховання

«Немає жодного вищого мистецтва, ніж мистецтво виховання. Мудрий вихователь створює живий образ, дивлячись на який, радіє Бог і люди…»

Християнське вчення говорить, що будь-яка мета без Бога – безцільна, не має смислу.Учитель, педагог покликані розвинути, пробудити найкращі якості юних душ, запобігти руйнації духовного, психічного й фізичного здоров’я учнів.

Саме з метою формування у підростаючого покоління високоморальних якостей, патріотичної та громадської свідомості, цінних орієнтирів, які ведуть людину достойним шляхом по життю, у навчальному закладі багато уваги приділяється духовному вихованню молоді.

Сьогодні, в умовах «споживницької» психології та знецінення високоморальних якостей, українське суспільство особливо потребує термінового повернення до духовних джерел, які допоможуть відродитися українцям як нації, Україні як державі і зайняти відповідне місце серед європейських країн.

Саме з цією метою, 25 січня 2013 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було відкрито капличку Святої Великомучениці Тетяни, яка «є для нас прикладом послуху батькам та вірності Отцю небесному».

25 січня 2014 року у навчальному закладі з нагоди свята та річниці відкриття каплички, відбулося святкове богослужіння, яке провів священник-настоятель Всіхсвятської церкви протоієрей Долгий Дмитро Васильович.

Фото 1. 26.01.2014
На фото. Священник-настоятель Всіхсвятської церкви протоієрей Долгий Дмитро Васильович.

На богослужінні були присутні члени адміністрації, працівники та учні навчального закладу.

Фото 4. 26.01.2014
Фото 5. 26.01.2014
На фото. У ході святкового богослужіння.

Отець Димитрій поздоровив усіх присутніх зі святом, та звернувся з привітальним словом, у якому зазначив необхідність власним практичним релігійним досвідом стверджувати основи православної віри у своєму житті, закликав не забувати про справжні життєві цінності, нести добро, віру, любов, проявляти безкорисливе співчуття і милосердя до ближніх своїх, наголосив, що зло, агресію, насилля можна побороти лише любов’ю, звернувся з проханням молитися за Україну, за весь наш народ, особливо у цей складний час.

Слід відзначити, що атмосфера на богослужінні була сповнена духовної радості і тепла, а всі присутні, у свою чергу, зазначили красномовність і мудрість священника-настоятеля Всіхсвятської церкви протоієрея Долгого Дмитра Васильовича.

Фото 3. 26.01.2014
На фото. Отець Димитрій звернувся з привітальним словом до всіх присутніх.