Подати заяву для вступу

Школа лідерів

Відповідно до плану роботи методично-навчального центру професійно-технічної освіти, 22січня 2014 року на базі ДПТНЗ «Хотінський професійний аграрний ліцей» був проведений збір президентів рад учнівського самоврядування ПТНЗ області.

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» представляли: голова учнівського самоврядування Шило Олена; практичний психолог Радчук Надія Анатоліївна.

У рамках заходу Шило Олена прозвітувала про проведену роботу учнівського самоврядування навчального закладу за І семестр 2013/2014 навчального року.

У ході зборів було проведено Конкурс проектів з напрямку позитивної мотивації здорового способу життя учнівської молоді , на якому Шило Олена презентувала проект «Піклування про власне здоров’я».

За активну участь у зборі президентів рад учнівського самоврядування ПТНЗ області та за проявлені творчий підхід і креативність у створенні проекту «Піклування про власне здоров’я». , Шило Олена отримала винагороду.

Президенти рад учнівського самоврядування ПТНЗ області взяли участь у тренінгу з розвитку лідерських якостей «Школа лідерів» - «Я - успішний».