Подати заяву для вступу

Видатні жіночі постаті в історії

З метою активізації навчальної діяльності учнів, формування і підтримання інтересу до вивчення історії, виховання естетичного смаку і любові до фольклору, літератури і мистецтва, в рамках «Тижня історії» була проведена шоу-програма, яка стимулює виховання таких потрібних якостей, як самостійність, організованість, відповідальність, творчість.

У ході проведення шоу-програми «Видатні жіночі постаті» в аудиторії панувала неповторна аура невмирущої музи Кліо – покровительки історії, яка викликала різнобарвну гаму почуттів. За допомогою віртуальної реальності та учасниць конкурсу глядачі пронеслись крізь століття і тисячоліття, побачили відомі історичні постаті та почули їхні голоси.

Фото 3. 24.01.2014
На фото. Шоу-програма зібрала повну аудиторію глядачів.

У конкурсі взяли участь дівчата групи КЗ-2, які не байдужі до історичної науки. Вони подарували всім присутнім свої знання, посмішки, уміння, а глядачі, у відповідь, не шкодували оплесків та свого захоплення.

Учасниці конкурсу «Видатні жіночі постаті історії»: Левченко Дарина, Мошонкіна Олександра, Солодуха Альона, Литвин Наталія, Притика Інна.

Фото 5. 24.01.2014
На фото. Учасниці конкурсу.

Ведучі програми: Ілляшевич Юлія (група КЗ-2) та Кащенко Таїсія (група ОКБ-2).

Фото 2. 24.01.2014
На фото. Ведучі шоу-програми.

Як і будь-яку конкурсну програму, шоу оцінювало доброзичливе та об’єктивне журі у складі: Божко К.І.- майстер виробничого навчання; Жуган М.С.- викладач правознавства; Солоненко С.В.- викладач фізики; Чепурко І.Г.- викладач іноземної мови.

Фото 1. 24.01.2014
На фото. Шановне журі.

У конкурсі «Візитна картка» кожна учасниця представила себе і пояснила, чому їй подобається історія, хто імпонує із відомих історичних діячів.

Фото 6. 24.01.2014
На фото. У ході конкурсу.

У ході конкурсу «Ромашка» дівчат перевірили, настільки добре вони знають про головні історичні події. Кожна з них по черзі відривала пелюстки ромашки і давала відповіді на запитання, розміщені на зворотному боці.

Фото 4. 24.01.2014
На фото. У ході конкурсу «Ромашка»

Під час конкурсу «Чудеса світу» учасниці відгадували найпрославленіші пам'ятики культури, які з’являлися на екрані мультимедійної дошки.

Фото 7. 24.01.2014
Фото 8. 24.01.2014
На фото. Під час конкурсу «Чудеса світу».

«Наведіть лад» - конкурс, у якому юні знавці історичної науки «наводили лад» серед діячів та їх країнами.

У фінальному V конкурсі «Історична постать» дівчата зробили спробу з’ясувати, в чому ж загадковість і велич жіночих постатей, які зіграли вагому роль в історії людства, а саме: Індіри Ганді, Маргарет Тетчер, принцеси Діани та Ангели Меркель.

По завершенню всіх п’яти конкурсів члени журі підвели підсумки та прийняли рішення, що всі конкурсантки мають добрі знання з історії, гідний інтелектуальний рівень, вміють презентувати себе і свої здібності, а тому вони всі розділили між собою призове перше місце і отримали почесні грамоти.

Фото 9. 24.01.2014
Фото 10. 24.01.2014
На фото. Всі учасниці конкурсу отримали почесні грамоти.