Подати заяву для вступу

«В нашім серці Україна»

Соборність для України – це єдність всього українського народу, такого розмаїтого і багатогранного, в одне ціле навколо спільної серцевини, якою є українська державність. Ідея єдності наших земель - соборності України – сягає в глибину віків, але подія, яка сталася 22 січня 1919 року, а саме день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, навіки увійшла в історію України великим національним святом - Днем Соборності та Свободи України.

Святкування Дня Соборності - це вияв глибокої шани творцям Акту возз’єднання, це моральний обов’язок берегти світлу пам’ять багаточисленних жертв, які приніс український народ на алтар незалежності, державності, соборності.

20 січня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з метою пробудити в учнів інтерес до пізнання історичних, культурних та духовних надбань нашого народу та поглибити знання з багатовікової історії України, стартував «Тиждень історії», в рамках якого був проведений виховний захід, присвячений Дню Соборності та Свободи України, на тему: «В нашім серці Україна». Звернувшись до ключових для нашого народу подій, вчитель історії Альона Миколаївна Король, акцентувала увагу на потужній волі українців до етнічної та територіальної консолідації, яка стала свідоцтвом їх самоідентифікації та становлення нації. Даний захід був спрямований на виховання національної свідомості учнів, поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, громадських чеснот, пошани як до свого народу, так і до представників інших.

Фото 1. 20.01.2014
На фото. У ході виховної години.

Учні, пройняті гордістю за свій народ, за свою рідну землю, за свою державу, поринули у трагічні і героїчні водночас історичні події, подумки ставши на шлях мільйонів синів і дочок України, які впродовж століть страждали і гинули, але вибороли довічне прагнення нашого народу: «Народилась Україна Нова, Небувала, чиста, як дитя, Україна Зоряної Мови, Україна Божого Буття!»

Фото 5. 20.01.2014
На фото. Учні, сповнені гордістю за сівй народ, щиро відгукнулися на події 1919 року

Своє бачення святкування Дня Соборності та Свободи України учні виразили за допомогою творчості робіт у вигляді стіннівок, які впродовж тижня будуть розміщені у холі навчального закладу.

Фото 2. 20.01.2014
Фото 3. 20.01.2014
Фото 4. 20.01.2014
На фото. Виставка стіннівок, присвячених Дню Соборності та Свободи України