Подати заяву для вступу

Щасливої дороги, дорогі випускники!

Настав надзвичайно хвилюючий день для випускників групи КК-б ДПТНЗ "Роменське ВПУ", день, який можна сприймати як межу між дитинством і дорослим життям, день, який відкриває безмежні горизонти перед тепер вже колишніми учнями, день, який примушує серця шалено битися від усвідомлення того, що доля набирає нових обертів, кличе майбутніми перспективами та сподіваннями, і, водночас, завмирає від ніжної та світлої печалі прощання з викладачами, майстрами виробничого навчання, друзями, стінами училища, які за період навчання стали просто рідними.

Було все: падіння і злети, невдачі і успіхи, сум і радість, захоплювало дух від перших перемог, від першого кохання. Позаду захист дипломних робіт, який з'їв, мабуть, не одну нервову клітину, а тепер педагогічний та учнівський колективи, батьки, дузі, запрошені гості прийшли на свято, яке відбулося 16 січня в актовій залі Роменського вищого професійно-технічного училища, щоб провести випускників у доросле життя, - інколи тернисте, але таке прекрасне.

Фото 1. 16.01.2014
Фото 2. 16.01.2014
На фото. Урочисте свято розпочато!

Зі щирими та теплими напутніми словами звернувся до випускників директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павло Іванович Помаран, який побажав юнакам та дівчатам щасливої і безхмарної долі, професійного росту, здійснення найзаповітніших мрій та побажань, злагоди та добробуту у сім'ях.

Фото 3. 16.01.2014
На фото. Директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павло Іванович Помаран щиро вітає випускників зі святом.

І радість, і сум звучав у голосі заступника директора з навчально-методичної роботи Рукавички Тетяни Яківни, яка побажала випускникам залишатися такими ж молодими, гарними, романтичними, з іскрами довіри до життя, ніколи не втрачати надії навіть у хвилини відчаю чи розлуки, пам'ятати, що їх завжди зігріватиме і оберігатиме від усіх життєвих негараздів світло вчительської та батьківської любові. Крім цього, висловила своє сподівання, що кожен з випускників стане справжнім професіоналом своєї справи, що училище буде гордитися своїми колишніми учнями.

Фото 4. 16.01.2014
На фото. З напутніми словами звернулася до учнів групи КК-б заступник директора з навчально-методичної роботи Рукавичка Тетяна Яківна.

Не менш хвилюючим це свято було і для майстрів виробничого навчання , які разом зі своїми учнями переживали всі їхні невдачі, раділи їхнім успіхам і здобуткам, вклали серце і душу, щоб з них виросли справжні люди, поділились своїм досвідом та вміннями, щоб їхні випускники стали справжніми майстрами своєї справи.

Від імені майстрів виробничого навчання, випускників привітала Ірина Володимирівна Мовчан, побажала знайти правильну стежину у своєму житті і не сходити з неї, не втрачати віри в себе, навіть коли ніхто не віритиме, завжди мати Бога в серці та пам'ятати своїх батьків і вчителів, які завжди будуть тим вогником, що світитиме незгасимо все життя і не дасть заблудитися на життєвих просторах.

Фото 5. 16.01.2014
На фото. Майстер виробничого навчання Ірина Володимирівна Мовчан зі щирими побажаннями проводить випускників у доросле життя.

Випускники, від імені Дерябкіної Марії, також висловили слова подяки всім, хто взяв на себе велику відповідальність у їх навчанні та вихованні, тим, хто, незважаючи на труднощі , завжди був поряд, допомагав, підтримував, ділився теплом і турботою.

Фото 6. 16.01.2014
На фото. Від імені випускників, Дерябкіна Марія висловила теплі слова подяки всьому педагогічному колективу

Кульмінацією свята стало вручення директором ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павлом Івановичем Помараном дипломів про закінчення Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» та почесних грамот за успіхи у навчанні, за активність у громадській діяльності та за спортивні досягнення. Кожен випускник, під гучні аплодисменти всіх присутніх у залі, став на символічну «підкову щастя» та отримав "путівку" у життя і найщиріші побажання.

Фото 7. 16.01.2014
Фото 8. 16.01.2014
Фото 9. 16.01.2014
Фото 10. 16.01.2014
Фото 11. 16.01.2014
Фото 13. 16.01.2014
Фото 14. 16.01.2014
Фото 15. 16.01.2014
Фото 16. 16.01.2014
Фото 17. 16.01.2014
На фото. Директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Іванович Помаран вручає випускникам дипломи про закінчення Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище».

Свої музичні привітання подарували всім присутнім у залі Синенко Галина, Романчук Тетяна та Кушніренко Вікторія.

Фото 20. 16.01.2014
Фото 21. 16.01.2014
Фото 22. 16.01.2014
На фото. Музичні привітання дорогим випускникам.

Випускники груп КК-б вирушили в довгу та щасливу путь по життєвому шляху, тож , побажаємо Їм, щоб на ньому, як вишитий рушник, стелились віра, надія, любов, радість, натхення, успіхи у професійному та особистому житті.

Фото 19. 16.01.2014
Фото на згадку. Випускники групи КК-б разом з шановними педагогами.