Подати заяву для вступу

Отримання диплома - перший крок до професійної майстерності

Навчання в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - це отримання міцних професійних знань, вивірений шлях до гідного вступу молодого покоління в самостійне життя. Знання та практичні навички, набуті в училищі, допоможуть випускникам знайти належне місце в сучасних економічних умовах, забезпечити достойний рівень життя собі та своїм родинам.

В наш час можна без перебільшення сказати, що немає такого місця на землі, де б люди не користувалися послугами кухарів. Кухар – це не професія, це мистецтво приготування їжі, а значить він повинен бути майстром своєї справи. Людину з відповідною освітою цінують і поважають.

У житті випускників групи КК-б настала ключова подія - захист і отримання диплома. Від цього важливого заходу інколи залежить все подальше життя та професійна кар'єра вчорашнього учня. І, звичайно ж, кожному дуже хочеться, щоб цей день запам'ятався тільки з найкращої сторони. Тому до даної події майбутні кухарі заздалегідь добре та відповідально підготувалися.

Професійне навчання в училищі здійснюється за Державними стандартами з професій. Необхідною умовою для отримання диплома кваліфікованого робітника з професії є кваліфікаційна атестація та присвоєння кваліфікації.

14 січня, згідно навчального плану, в групі КК-б було проведено Державну кваліфікаційну атестацію з професії «Кухар ІV розряду». Кваліфікаційні іспити з цієї професії проходять у формі виконання кваліфікаційних пробних робіт та захисту дипломних робіт.

Фото 11. 15.01.2014
На фото. Учні групи КК-б готові до Державної кваліфікаційної атестації з професії «Кухар ІV розряду»

Юні кухарі увесь ранок чаклували над приготуванням страв, які потім були представленні для оцінювання атестаційній комісії у складі: голова комісії - Басараб А.В.- директор кафе «Вояж»; заступник голови комісії - Мірошніченко Ф.Б.- заступник директора з НВР ДПТНЗ «Роменське ВПУ»; члени комісії: Філімонова О.А.- викладач спецдисциплін, Токар В.В. та Конопленко І.В.- майстри виробничого навчання. Усім присутнім було презентовано безліч смачних і ароматних страв, серед яких були: і короп фарширований, і риба запечена у фользі, і домашня ковбаса, і бутербродний торт, і перець фарширований, і паштет у листковому тісті, а також безліч десертів та солодких страв.

Особливо слід відзначити творчі кулінарні роботи Корнієнко А., Сахна М., Ткаченка А., Лодягіної Д., які креативно та майстерно виконали свої кваліфікаційні страви.

Фото 4. 15.01.2014
Фото 1. 15.01.2014
Фото 5. 15.01.2014
На фото. Юні кулінари презентують свої шедеври

Крім цього члени атестаційної комісії та гості мали нагоду оцінити не лише смакові якості кулінарних виробів, а й оригінальність оформлення та манеру їх подачі, поставити запитання щодо рецептури та особливостей приготування кваліфікаційних страв. Викладачі цікавилися результатами проходження випускниками виробничої практики, а також з’ясовували перспективи подальшого працевлаштування.

Під час демонстрації робіт автори коментували свої витвори, акцентуючи увагу на смакових властивостях страви, корисності та енергетичній цінності, індивідуальній особливості виконання, на використанні технологічного обладнання та пристроїв.

Фото 6. 15.01.2014
Фото 7. 15.01.2014
Фото 8. 15.01.2014
Фото 9. 15.01.2014
Фото 10. 15.01.2014
На фото. Випускники демонструють свої страви перед членами Державної атестаційної комісії

У підсумку атестаційна комісія відзначила гідний рівень професійної підготовки кухарів і високі шанси на працевлаштування кожного з них, звернула увагу на дружнє ставлення між майстрами виробничого навчання та учнями, на достатнє оснащення кабінетів і лабораторій.

15 січня учні групи КК-б пройшли останній етап на шляху до отримання дипломів і присвоєння їм кваліфікації з професії «Кухар IV розряду». Схвильовані, але позитивно настроєні, випускники достойно захищали свої дипломні роботи, продемонстрували високий рівень підготовки, доповіли про технології приготування різноманітних страв та напоїв, їх поживність і користь, про організацію виробництва та обслуговування в закладах ресторанного господарства.

Фото 13. 15.01.2014
Фото 14. 15.01.2014
Фото 15. 15.01.2014
Фото 16. 15.01.2014
Фото 17. 15.01.2014
Фото 18. 15.01.2014
Фото 19. 15.01.2014
На фото. Учні групи КК-б під час захисту дипломних робіт

Члени Державної атестаційної комісії відзначили професійну майстерність випускників та висловили упевненість у стовідсотковому працевлаштуванні молодих фахівців.

Фото 12. 15.01.2014
На фото. Члени Державної атестаційної комісії відзначили гідну підготовку випускників до захисту дипломних робіт

Отримавши диплом кваліфікованого робітника з професії «Кухар IV розряду», випускники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» матимуть змогу працювати, відшліфовувати свою майстерність та стати справжніми професіоналами своєї справи у будь-яких закладах ресторанного господарства.

Щиро вітаємо випускників групи КК-б з отриманням гарної професії, яка користується великим попитом на сучасному ринку праці, і бажаємо здійснення мрій та та успіхів на професійній ниві.

Фото 20. 15.01.2014
Фото на згадку. Випускники групи КК-б та викладач спецдисциплін Філімонова О.А.